Новини / Бізнес / Укрсоцбанк визнаний лідером на ринку андеррайтингу
11 березня 2009, 08:37
Розмір шрифта: А А А

Укрсоцбанк визнаний лідером на ринку андеррайтингу

Укрсоцбанк визнаний лідером на ринку андеррайтингу, Андеррайтинг, Unicredit Group, ринок коштовних паперів, Укрсоцбанк, страховий ризик
Укрсоцбанк визнаний лідером на ринку андеррайтингу

Минулого року «Укрсоцбанк» організував 12 випусків корпоративних облігацій 10 емітентів на суму 1 млрд. 364 млн. грн. Серед його клієнтів — ЗАТ «Агроекопродукт», ТОВ «ЯКИЙ», ЧП «IT-Инвест», ТОВ «Мануфактура», ТОВ «Грані» і ін. За словами голови правління Укрсоцбанку Бориса Тімонькина, лідерство на ринку андеррайтингу і у сфері фінансово-інституційного бізнесу «Укрсоцбанк» має намір зберегти і в перспективі.

ДОВІДКА. Андеррайтингом називається процес ухвалення страхового ризику, діяльність професійного учасника ринку цінних паперів по організації емісії.

АКБ «Укрсоцбанк», що входить до групи найбільших банків України, заснований у вересні 1990 року. Мережа банку налічує 470 установ, з них 23 обласних філії і 447 відділень. Персонал банку налічує більше 10 тисяч чоловік.

23 січня 2008 року UniCredit Group завершила покупку 94,2% загального випущеного акціонерного капіталу «Укрсоцбанку» у групи інвесторів, яких представляла міжнародна інвестиційна консалтингова компанія EastOne (продавець з боку акціонерів) через Bank Austria, який входить до Групи і є відповідальним за комерційну банківську діяльність в країнах Центральної і Східної Європи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: