Новини / Бізнес / «Укрзалізниця» і Польська залізниця запускають новий міжнародний маршрут
14 грудня 2019, 08:08
Розмір шрифта: А А А

«Укрзалізниця» і Польська залізниця запускають новий міжнародний маршрут

"Укрзалізниця" і Польська залізниця запускають новий міжнародний маршрут, Польська залізниця, залізна дорога, пасажири, поїзд, турист
«Укрзалізниця» і Польська залізниця запускають новий міжнародний маршрут

АТ «Укрзалізниця» і Польська залізниця з 15 грудня 2019 року запускають новий міжнародний пересадочний маршрут Львів — Берлін (Німеччина). Про це повідомили в прес-службі компанії.

«Разом з польськими колегами ми домовилися організувати так званий пересадочний маршрут Львів — Берлін. Тому українці зможуть тільки з однією зручною пересадкою подорожувати до Німеччини, і очікуємо туристів з цієї країни. Ця подорож займе трохи більше 18 годин», — заявив керівник компанії Євген Кравцов .

Згідно з повідомленням «Укрзалізниці», пасажири, які подорожують до Німеччини, зможуть скористатися поїздом №89 / 90 Львів — Перемишль і на кінцевій станції здійснити зручну пересадку на поїзд № ЄС / EN 456/457 Перемишль — Берлін.

Так, зі Львова поїзд №89 відправлятиметься о 16:20 і прибуватиме до Перемишля о 18:19, потім — пересадка на потяг №ЕС / EN456 Перемишль — Берлін, який відправляється з Перемишля о 19:57 і прибуває до Берліна в 09: 48.

У зворотному повідомленні поїзд №ЕС / EN457 Берлін — Перемишль відправляється з Берліна о 18:43 і прибуває до Перемишля в 08:38. Після цього — пересадка на потяг №90 Перемишль — Львів відправленням з Перемишля о 10:18, прибуття до Львова о 13:45.

Поїзд №ЕС / EN456 / 457 Перемишль — Берлін також буде зупинятися в Кракові, Катовіце, Ополє, Вроцлаві (всі — Польща) і Франкфурті-на-Одері (Німеччина)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: