Новини / Бізнес / Укрзалізниця продала понад 100,5 млн Електронних залізничних квитків
6 травня 2019, 08:27
Розмір шрифта: А А А

Укрзалізниця продала понад 100,5 млн Електронних залізничних квитків

Укрзалізниця продала понад 100,5 млн Електронних залізничних квитків, електронний квиток, поїзд, пільгові квитки
Укрзалізниця продала понад 100,5 млн Електронних залізничних квитків

За допомогою електронного сервісу з початку його введення пасажири придбали понад 100,5 млн залізничних квитків. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, частка оформлених через інтернет проїзних документів постійно зростає: в 2019 році реалізовано 56% квитків, у той час як за 2018 рік це число склало 50% від загальних продажів.

Кравцов зазначив, що популярність послуги з продажу електронних квитків пояснюється зручністю — купити проїзний документ можна в будь-якому місці і в будь-який час, пасажир самостійно вибирає потрібний поїзд, тип вагона і місце. До того ж квиток, оформлений через інтернет, практично неможливо втратити його можна друкувати необмежену кількість разів з листа, що приходить на електронну пошту пасажира, або пред'явити на екрані смартфона.

«Особливо зручною доступність покупки онлайн виявилася для наших молодих клієнтів, студентів, оскільки вони так можуть оформити пільгові квитки. Крім того, надзвичайно актуальна, ця послуга для людей з інвалідністю. Тому з січня цього року вона доступна і для цієї соціальної категорії, тепер вони можуть придбати квитки, навіть не виходячи з дому», — розповів Кравцов.

Квитки через інтернет можна придбати на усі поїзди внутрішнього сполучення, поїзди міжнародного сполучення з Польщею, що курсують у напрямку прикордонних станцій «Перемишль» і «Хелм», а також поїзд «Чотири столиці» за маршрутом «Київ — Мінськ — Вільнюс — Рига».

На міжнародні потяги, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити та оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, і його необхідно обміняти в залізничній касі на оби.чний квиток
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: