Новини / Бізнес / «Укрзалізниця» взялася вчити своїх провідників нових технологій та професійній етиці
30 жовтня 2019, 15:41
Розмір шрифта: А А А

«Укрзалізниця» взялася вчити своїх провідників нових технологій та професійній етиці

"Укрзалізниця" взялася вчити своїх провідників нових технологій та професійній етиці, «Укрзалізниця», школа провідників, провідник, пасажирські вагони
«Укрзалізниця» взялася вчити своїх провідників нових технологій та професійній етиці

«Укрзалізниця» запускає спеціалізовану школу провідника, де провідників пасажирських вагонів будуть вчити новим технологіям роботи організації перевезень пасажирів, дій у надзвичайних, нестандартних та аварійних ситуаціях, основам професійного спілкування, професійної етики, надання першої домедичної допомоги, а також особливостям перевезення пасажирів з інвалідністю.

Про це розповів директор з управління персоналом і соціальної політики УЗ Євген Козак, повідомляє прес-служба залізничного підприємства.

За словами Козака, навчання за проектом вже закінчила тестова група з 21 слухача.

«Провідник пасажирського вагона — це людина, яка не тільки обслуговує пасажирів, а є, без перебільшення, обличчям української залізниці. Саме від його компетенцій, вміння діяти в непередбачених ситуаціях багато в чому залежить комфорт пасажирів під час поїздки. Цей проект допоможе провідникам краще діяти в екстрених і нестандартних ситуаціях і вдосконалити свої професійні навички», — пояснив він.

Кабмін передав «Укрзалізницю» в управління Мінінфраструктури
Зазначено, що зараз філія «Пасажирська компанія» формує графік навчання по всій Україні. Групи слухачів будуть комплектуватися з провідників пасажирських вагонів — по 20-25 чоловік. Термін навчання становитиме — 96 годин. Очікується, що після закінчення навчального курсу всі учасники пройдуть перевірку знань для подальшого визначення рівня набутих навичок.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: