Новини / Бізнес / Влада цілеспрямовано знищує підприємців
24 листопада 2011, 10:05
Розмір шрифта: А А А

Влада цілеспрямовано знищує підприємців

Влада цілеспрямовано знищує підприємців, Податковий кодекс України, підприємництво, Руслан Секела, громадська думка
Влада цілеспрямовано знищує підприємців

Підписані Президентом зміни до Податкового кодексу України за півроку залишать без роботи 3 мільйона дрібних підприємців.

Про це на прес-конференції заявив співголова ВГО «Громадянський рух «Вперед!» Руслан Секела.

Він нагадав, що 18 листопада Віктор Янукович підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності». За словами Р. Секела, прийнятий документ має ряд позитивних положень, однак у ньому закладена і «бомба уповільненої дії».

«Прийнятий документ прямо не скасовує наявний на сьогоднішній день фіксований податок, але вже зараз у більшості податкових залякують підприємців тим, що якщо до 15 грудня вони не перейдуть на єдиний податок, то їх переведуть на загальну систему.Єдиний податок з єдиним соціальним внеском складають в місяць 560 гривень, а фіксований податок сплачується тільки тоді, коли людина працює. Даний закон робить так, що люди повинні платити постійно. Тобто, незалежно від того, чи є торгівля, підприємець повинен платити», — пояснив Р. Секела.

Він зазначив, що в умовах наявної економічної ситуації, коли торгівля майже відсутня, а підприємцям необхідно заплатити за місце і комунальні податки, доходи іноді не покривають усіх необхідних витрат.

«Тобто, держава фактично узаконює рекет, адже з 3 мільйонів підприємців, що є в Україні, держава отримуватиме щомісяця по 560 гривень. Владу не цікавить, звідки підприємці візьмуть ці кошти. Суть цього закону дуже проста — знищити підприємців, знищити вільних людей, незалежних від держави. Крім того, влада за допомогою законних механізмів знищує конкурентів мережевих супермаркетів, власниками яких і є представники провладних кіл. Таким чином, створена система, яка за найближчі півроку 3 млн підприємців викине на вулицю», — констатував він.

Поділяє таку думку і керівник Одеської організації Громадянського руху «Вперед!» Ігор Бурлака. За його словами, починаючи з 1 липня влада поступово і планомірно знищує законодавчу базу, в якій працювали підприємці.

«Сьогодні руйнування малого бізнесу означає, що зникне єдина створена за 20 років група населення України, яка не залежить ні від яких кланів. Саме дрібний бізнес, саме мікробізнес є тим середовищем, який Україна виростила. Після нового року почнеться терор, який змушуватиме підприємців йти під «дах» криміналу або до лав безробітних. Ці люди будуть змушені їхати на заробітки за кордон або переходити в тінь, оскільки більше їм нікуди йти», — вважає І. Бурлака.

Р. Секела нагадав, що Громадянський рух «Вперед!» 1 грудня проводить загальнонаціональний страйк «Переоблік влади», коли кожен зможе на своєму робочому місці виставити табличку «Переоблік» і продемонструвати цим свою незгоду з політикою нинішньої влади.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

До літа українцям готують нові податкові сюрпризи

30 травня 2017, 16:17

Все більше українців починають платити податки в Польщі

30 травня 2017, 15:45

Українців можуть змусити платити податок за електронні гаманці

29 травня 2017, 14:36

Останні новини за сьогодні: