Новини / Бізнес / Секрети успішного бізнес-плану
27 вересня 2011, 08:09
Розмір шрифта: А А А

Секрети успішного бізнес-плану

Секрети успішного бізнес-плану, бізнес-план, інвестор, інформація, оформлення
Секрети успішного бізнес-плану

Бізнес-план — це рекламний документ, який представляє інтереси компанії. Що б отримати гроші від інвесторів, потрібно попрацювати над тим, щоб бізнес-план був зроблений професійно. Наші поради допоможуть вам уберегтися від емоційних і матеріальних витрат.

Оформлення має значення

Напевно потенційні інвестори звернуть увагу не тільки на зміст, але і на оформлення бізнес-плану. Для зручності розбийте план на параграфи, на першій сторінці помістіть зміст. Подбайте про функціональному розподілі глав. Для кращого сприйняття інформації використовуйте таблиці, діаграми та графіки. Однак не варто занадто ускладнювати і нагромаджувати текс зайвою інформацією.
Ваш бізнес-план повинен бути простим, функціональним, зрозумілим і легким у використанні.

Питання безпеки

Оскільки бізнес-план містить конфіденційної інформацію, варто ретельно відслідковувати його переміщення. Заведіть собі звичку нумерувати кожен екземпляр бізнес-плану і вести суворий облік, кому і коли він був виданий. Ще одна порада: при першій зустрічі з інвестором дайте йому скорочений, ознайомчий варіант бізнес-плану, і лише у разі зацікавленості інвестора можна запропонувати йому повну версію.

Уникайте помилок

Перед тим, як ознайомити інвесторів зі своїм бізнес-планом, ознайомтесь з ним всіх членів своєї команди, а також переконайтеся в тому, що всі фінансові викладки прораховані правильно.

Переговори з інвестором

Пошук фінансування — справа клопітка і часто нешвидка. Тому потрібно скласти план зустрічей, переговорів, чітко позначити терміни виконання кожного етапу свого плану. Намагайтеся врахувати якомога більше нюансів.

Не секрет, що будь-який інвестор очікує отримати прибуток від своїх вкладень. Тому потенційний інвестор повинен бути впевнений, що ваш проект вартий ризику.

Тому будьте готові, що інвестор буде пильно за вами спостерігати, вивчати ваші особисті якості, ділові якості вашого колективу. Інвесторам цікаві гарні і грамотні керівники, готові на розумний ризик. Дуже важливою є також ваша щира зацікавленість в даном проекті, а також ваш ентузіазм і готовність долати всі труднощі.

Якщо ви відчуваєте, що ваших здібностей не вистачає для здійснення даного проекту, не бійтеся знайти собі розумного і грамотного компаньйона з потрібними вам діловими якостями.

Довести свою компетентність можна, надавши потенційному інвестору деякі документи та звітні матеріали.

Презентація бізнес-плану має стати для вас демонстрацією ваших кращих якостей.

Пам'ятайте, що тільки сукупність усіх перерахованих вище факторів і дій збільшує ваш шанс отримати заповітні гроші.

за матеріалами

http://examen.od.ua

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

Китайські інвестори планують впровадити в Україні проекти з виробництва енергії з відходів

30 травня 2017, 19:25

Останні новини за сьогодні: