Новини / Бізнес / Чиновникам в КМДА збільшили зарплати на 140%
14 вересня 2016, 10:06
Розмір шрифта: А А А

Чиновникам в КМДА збільшили зарплати на 140%

Чиновникам в КМДА збільшили зарплати на 140%, КМДА, Віталій Кличко, зарплата, державні службовці
Чиновникам в КМДА збільшили зарплати на 140%

Київський міський голова Віталій Кличко, використовуючи “стимулюючу” постанову Кабміну № 289, заднім числом підвищив на 140% зарплату трьом керівникам Департаменту економіки та інвестицій Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Про це стало відомо з розпорядження Київського міського голови Віталія Клічка № 873 від 9.09.2016.

Розпорядження прийняте відповідно до Закону “Про державну службу” та постанови Кабміну № 289 від 6.04.2016 “Про затвердження Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям”.

У підсумку за виконання особливо важливої роботи (в розмірі 70% посадового окладу) і за інтенсивність праці (ще в розмірі 70% посадового окладу) з 1 серпня 2016 року встановлено надбавки:

  першому заступнику директора Департаменту економіки та інвестицій КМДА – Ользі Маминій;
  заступнику директора Департаменту – начальнику управління з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної політики Департаменту економіки та інвестицій КМДА – Олегу Світличному;
  заступнику директора Департаменту – начальнику управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій КМДА Василю Яструбинському.

Ольга Мамина – заслужений економіст України, державну службу розпочала 1975 року в плановій комісії Київського міськвиконкому, яка за 41 рік спершу трансформувалася в Комітет, потім управління, і нарешті – в департамент економіки КМДА. На посаді першого заступника директора Департаменту економіки та інвестицій КМДА працює з грудня 2012 року.

Олег Світличний – магістр міжнародного інвестиційного менеджменту, магістр управління. Державну службу розпочав у 2004 році провідним фахівцем Головного управління економіки та інвестицій КМДА. Посаду заступника директора Департаменту – начальника управління з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної політики Департаменту економіки та інвестицій КМДА обіймає з листопада 2014 року.

Василь Яструбинський – кандидат економічних наук, державну службу розпочав у 1977 році в Держкомітеті УРСР по цінах. З 1983 року продовжив роботу в відділі цін виконкому Київської міськради. Заступником директора Департаменту – начальником управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій КМДА працює з серпня 2013 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: