Новини / Бізнес / Порошенко доручив збільшити кількість авіарейсів до Європи
31 травня 2017, 16:22
Розмір шрифта: А А А

Порошенко доручив збільшити кількість авіарейсів до Європи

Порошенко доручив збільшити кількість авіарейсів до Європи, авіарейси, збільшення кількості, Європейський Союз, кабмін
Порошенко доручив збільшити кількість авіарейсів до Європи

Президент України доручив Кабміну збільшити кількість авіарейсів в країни-члени Європейського союзу із залученням лоукостерів.

Про це йдеться в оприлюдненому указі президента №146 від 26 травня “Про заходи, пов’язані з введенням Європейським союзом безвізового режиму для громадян України”.

Зокрема, Порошенко доручив Кабміну вжити заходів щодо розвитку міжнародного транспортного сполучення з державами-членами ЄС для збільшення обсягів пасажирських перевезень та здешевлення вартості транспортних послуг.

“Зокрема: активізувати переговорний процес з державами-членами ЄС щодо лібералізації умов повітряних перевезень, відкриття нових маршрутів міжнародного транспортного сполучення; збільшити кількість авіарейсів в аеропорти держав-членів ЄС, у тому числі із залученням авіаперевізників, які працюють за моделлю “лоукост”, – сказано в указі.

Також Кабміну доручено за участю органів місцевого самоврядування сприяти розробці ефективних інструментів стимулювання авіаперевізників до виконання рейсів з аеропортів, що перебувають у комунальній власності, в аеропорти держав-членів ЄС, у тому числі такі, до яких раніше рейси не здійснювалися.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: