Новини / Бізнес / Activ Solar до 2012р збільшить потужність геліоелектростанціі в Охотникове до 80 МВт
9 серпня 2011, 17:20
Розмір шрифта: А А А

Activ Solar до 2012р збільшить потужність геліоелектростанціі в Охотникове до 80 МВт

Activ Solar до 2012р збільшить потужність геліоелектростанціі в Охотникове до 80 МВт, Activ Solar, сонячна електростанція, Охотникове, потужність
Activ Solar до 2012р збільшить потужність геліоелектростанціі в Охотникове до 80 МВт

Компанія Activ Solar (Австрія) має намір до кінця 2011 року довести потужність сонячної електростанції в Охотникове (Сакський р-н АРК) до 80 МВт, повідомили в компанії.

«Це буде найбільша сонячна електростанція з коли-небудь побудованих в регіоні і одна з найбільших установок в усьому світі», — підкреслюють в Activ Solar.

Проект розділений на чотири черги по 20 МВт, перша з яких була підключена до мережі в липні. Друга черга вже побудована і, як очікується, буде повністю введена в експлуатацію в найближчі тижні.

«Проект такого масштабу знаменує собою поворотний момент у розвитку сонячної енергетики в Європі і повинен підтвердити позицію України як постачальника енергії з поновлюваних джерел», — говорить генеральний директор Activ Solar Каве Ертефай.

Після завершення установки 80 МВт, сонячна електростанція в Охотникове складатиметься з приблизно 360 тис. наземних модулів, розташованих на площі в 160 га, що дорівнює розміру приблизно 207 футбольних полів. Станція буде виробляти 100 тис. МВт-год електроенергії на рік, якої досить, щоб забезпечити 20 тис.домашніх господарств «зеленої» енергії і дозволить скоротити до 80 тис. тонн викидів вуглекислого газу на рік.

«Спираючись на досвід наших останніх проектів, ми можемо встановлювати близько 1 МВт щодня, що особливо примітно для нових сонячних ринків, таких, як України», — відзначає генеральний директор Activ Solar.

Як повідомлялося, у районі Охотникове споруджується один з найбільших у світі сонячних парків. Девелопером проекту виступає австрійська Activ Solar. На початку червня компанія завершила будівництво і почала введення в експлуатацію першої черги об'єкта «Охотникове» встановленою потужністю 20 МВт.

Activ Solar реалізує масштабні проекти будівництва сонячних електростанцій на півдні Україні, в 2010 році компанія побудувала геліоелектростанцію пікової потужністю 7,5 МВт у джерельній (Сімферопольський р-н АРК). Компанія Activ Solar також володіє українським підприємством-виробником полікристалічного кремнію, використовуваного для потреб фотовольтаїки — ПАТ «Завод напівпровідників» (Запоріжжя).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: