Новини / Бізнес / У 2013 р. імпорт брухту в Україну буде максимальним за всю історію країни — «Укрпромзовнішекспертиза»
21 листопада 2013, 16:21
Розмір шрифта: А А А

У 2013 р. імпорт брухту в Україну буде максимальним за всю історію країни — «Укрпромзовнішекспертиза»

У 2013 р. імпорт брухту в Україну буде максимальним за всю історію країни - «Укрпромзовнішекспертиза», імпорт металобрухту, ДП Укрпромзовнішекспертиза, імпортна ставка
У 2013 р. імпорт брухту в Україну буде максимальним за всю історію країни — «Укрпромзовнішекспертиза»

У жовтні імпорт металобрухту в Україну досяг піврічного максимуму і склав 23 тис. т, повідомляє ДП «Укрпромзовнішекспертиза» (УПЕ).

При цьому, згідно з проведеним УПЕ дослідженням ринку лому чорних металів, основним постачальником імпортного сировини для вітчизняних металургів залишається Казахстан, на який припало 83% у загальній структурі імпортних поставок.

«У поточному році орієнтовний обсяг імпорту складе близько 250 тис. тонн, що в два рази більше, ніж у 2012р., — коментує Юрій Добровольський, начальник відділу маркетингу УПЕ. — У той же час ми очікуємо експорт брухту на рівні 250-270 тис. тонн. Таким чином, Україна впритул наблизилася до втрати історично сформованого статусу нетто-експортера брухту».

Згідно з даними УПЕ, головними факторами стрибка імпорту є стабільний дефіцит на внутрішньому ринку (близько 300-400 тис. тонн), а також скорочення ввезення дорогого горячебрикетованого заліза, яке є традиційним якісним замінником металобрухту. За прогнозами УПЕ, в наступному році імпорт лому може досягти 400 тис. тонн з-за очікуваного введення в експлуатацію електропечі на Донецьксталі і приросту виробництва на вже існуючих сталеплавильних потужностей.

ДП «Укрпромзовнішекспертиза» засновано в 1993 році. Основні напрямки діяльності — стратегічний маркетинг, ведення спеціалізованих інформаційно-аналітичних проектів, розробка бізнес-стратегій, експертиза та оцінка бізнесу. Компанія виконує маркетингові дослідження сектора сталі, а також інших ринків товарів і послуг.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна поставить новий рекорд експорту ЗРС

12 лютого 2013, 13:02

Останні новини за сьогодні: