Новини / Бізнес / В аеропорт «Бориспіль» заведуть унікальний для України транспорт
4 грудня 2019, 08:26
Розмір шрифта: А А А

В аеропорт «Бориспіль» заведуть унікальний для України транспорт

В аеропорт "Бориспіль" заведуть унікальний для України транспорт, аеропорт, автобус, перонний автобус, інфраструктура аеропорту «Бориспіль»
В аеропорт «Бориспіль» заведуть унікальний для України транспорт

Шість перонних автобусів МАЗ-271067 і п‘ять пасажирських МАЗ-203015, замовлені в ході тендеру, почнуть експлуатуватися підприємством вже в грудні.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник генерального директора з комерційної діяльності та розвитку інфраструктури аеропорту «Бориспіль» Георгій Зубко.

«Разом з керівником служби спецтранспорту Олександром Георгадзе мали можливість першими оглянути замовлені аеропортом» Бориспіль «перонні (такої моделі ще немає ні в одному аеропорту) і пасажирські автобуси … Уже в грудні, після закінчення процесів складання, техніка буде працювати для вас», — написав Зубко.

Згідно тендеру, аеропорт закупить шість Перон автобусів 2019 року випуску з автоматичною коробкою передач і загальною місткістю не менше 100 пасажирів (сидячих місць — не менше 12), а також п’ять пасажирських автобусів 2019 року випуску з автоматичною коробкою передач і загальною місткістю не менше 105 осіб (сидячих місць — не менше 30).

Термін поставки Перон автобусів становить 240 календарних днів з дня отримання постачальником авансу, а пасажирських — 60 днів.

Виробник ВАТ «Мінський автомобільний завод» — найбільше державне підприємство Білорусі з випуску великовантажної автомобільної, автобусної та тролейбусної техніки, і є постачальником в більш ніж 45 країн світу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: