Новини / Бізнес / Lego в I півріччі скоротив прибуток
7 вересня 2016, 09:22
Розмір шрифта: А А А

Lego в I півріччі скоротив прибуток

Lego в I півріччі скоротив прибуток, Lego A/S, інвестиції, виробництво іграшок, виручка
Lego в I півріччі скоротив прибуток

Датський виробник іграшок Lego A/S в першому півріччі скоротив чистий прибуток на 1,8% через збільшення інвестицій, а також відсутність зростання продажів в Північній і Південній Америках

Як повідомляється в прес-релізі компанії, в січні-червні чистий прибуток становив 3,489 млрд крон ($520 млн) проти 3,553 млрд крон за аналогічний період минулого року.

Виручка зросла на 11% і досягла 15,692 млрд крон в порівнянні з 14,142 млрд крон роком раніше. Підйом показника в національних валютах становив 10%.

 

У звітності Lego повідомляється, що двозначне зростання продажів було зафіксоване в Європі і Азії, в той час як в американському регіоні показник не змінився відносно першого півріччя 2015 року.

Збільшенню продажів сприяло, зокрема, оновлення колекцій Lego City і Lego Ninjago, а також нова лінійка Lego Nexo Knights.

Компанія здійснює “значні інвестиції в створення потенціалу і нарощування потенціалу на майбутнє”, наголошується в повідомленні. Зокрема, Lego продовжує будівництво фабрики в китайському місті Цзясин, яку планується відкрити в 2017 році. Крім того, компанія почала розширення виробничих і складських потужностей на підприємствах в місті Мотеррей (Мексика) і Ньїредьгаза (Угорщина).

Приватна компанія Lego Group була заснована в 1932 році. Її власниками є Kirkbi A/S (75%), холдингова і інвестиційна компанія сім’ї Кірк-Крістіансен, і Lego Foundation (25%).

 

Штат Lego налічує наразі 18,5 тис. співробітників, збільшившись за перше півріччя більш ніж на 3,5 тис. осіб.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

Останні новини за сьогодні: