Новини / Бізнес / У Кабміні обіцяють знайти шляхи вирішення проблеми вкладників «Укрбуду»
10 грудня 2019, 08:07
Розмір шрифта: А А А

У Кабміні обіцяють знайти шляхи вирішення проблеми вкладників «Укрбуду»

У Кабміні обіцяють знайти шляхи вирішення проблеми вкладників "Укрбуду", житловий комплекс, корпорація «Укрбуд», будівництво будинків, інвестор
У Кабміні обіцяють знайти шляхи вирішення проблеми вкладників «Укрбуду»

Уряд знайде шляхи вирішення проблеми вкладників «Укрбуд», для цього можуть бути задіяні законодавчий, фінансовий або правоохоронний механізми.

Про це заявив міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в ефірі телеканалу «Інтер».

Зокрема, відповідаючи на питання про те, що уряд має намір зробити для того, щоб вирішувати питання вкладників будівельної компанії «Укрбуд», міністр сказав: «Уряд повинен відповідати за справедливість, тому ця проблема — теж відповідальність уряду. І завдання уряду — знайти правильний механізм (вирішення питання)».

При цьому Милованов підкреслив, що механізмом вирішення можуть стати «правоохоронні органи, фінансове рішення або зміни в законодавстві».

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи можуть люди спати спокійно, знаючи, що уряд вирішить проблему, керівник відомства запевнив: «Ми зробимо все можливе, і я особисто теж, щоб справедливість була відновлена».

Нагадаємо, інвестори житлових комплексів корпорації «Укрбуд» 5 грудня звернулися до президента Володимиру Зеленському із закликом вплинути на ситуацію з припиненням будівництва їхніх будинків. У зв'язку з цим близько 1000 чоловік провели в четвер акцію під будівлею Офісу президента України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

  12 листопада 2019, 08:09

  Останні новини за сьогодні: