Новини / Бізнес / У Хмельницькій області відкрили новий насінневий завод
19 вересня 2019, 10:28
Розмір шрифта: А А А

У Хмельницькій області відкрили новий насінневий завод

У Хмельницькій області відкрили новий насінневий завод, насіннева лінія Cimbria (Данія), насінневий матеріал зернових, насіння
У Хмельницькій області відкрили новий насінневий завод

У Хмельницькій області запрацював насінневий завод «Епіцентр Агро». На виробництві встановлено сучасне обладнання від провідного європейського виробника — насіннева лінія Cimbria (Данія).

Її потужність дозволяє допрацьовувати з дотриманням прогресивної технології калібрування, протруєння та фасування 80-100 тонн насіння на добу.

У перспективі компанія буде переходити на вирощування насінневого матеріалу зернових і зернобобових культур з його подальшим доопрацюванням.

Для вирощування насіння агрохолдинг має власні ділянки гібридизації з зрошувальною технікою і дощовими машинами, що дозволяє вирощувати насіння за сучасними технологіями, з дотриманням чітких термінів і гарантованої якості виконання агрономічних робіт.

Відзначимо, що аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» обробляє 120 тисяч га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській та Київській областях. У його склад входить 20 тваринницьких ферм і 6 елеваторів. Після завершення реконструкції діючих зерносховищ і будівництва нових елеваторів потужності компанії по зберіганню зерна виростуть до 1 млн тонн

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

На ринку насіння зростає попит на соняшник

17 жовтня 2014, 13:44

Проблема нового врожаю соняшнику — низький рівень олійності

22 вересня 2014, 08:07

В Україні можна вирощувати до 15 млн т соняшнику на рік — думка

29 січня 2014, 17:26

Останні новини за сьогодні: