Новини / Бізнес / У Києві 3 тисячі підприємців зібралися на GET Business Festival
28 лютого, 13:54
Розмір шрифта: А А А

У Києві 3 тисячі підприємців зібралися на GET Business Festival

У Києві 3 тисячі підприємців зібралися на GET Business Festival, GET Business Festival в Pochayna Event Hall в Києві, бізнес, НБУ, безпека в бізнесі
У Києві 3 тисячі підприємців зібралися на GET Business Festival

Близько 3000 підприємців та 70 топових топових спікерів зібралися на GET Business Festival в Pochayna Event Hall в Києві, щоб обмінятися досвідом і обговорити різні «болю» бізнесу.

Відкрила фестиваль своїм виступом перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова. З учасниками GET Business Festival вона поділилася стратегією НБУ з побудови сильної банківської системи. Її команда зробила неможливе — привела в порядок банківську галузь, що дозволило збільшити чистий прибуток банків в 3,5 рази.

«Наше завдання: якомога швидше спільними зусиллями створити умови для бізнесу, щоб вести бізнес було безпечніше. В першу чергу, курс на макрофінансову стабільність: зростання економіки, ВВП, курс, доступність кредитів. Якщо цього немає, з іншим складно. Я і мої колеги розробили цілу стратегію, мета якої одна — успішна Україна», — розповіла присутнім Катерина Рожкова.

Також перший заступник голови НБУ запропонувала ідею майданчика комунікації, яка б об‘єднала представників бізнесу та їх потреби з представниками НБУ і їх відповідями. Це може бути хаб обміну рішеннями для реалізації бізнес стратегії.

Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії «UFuture» розповів гостям фестивалю про свою баченні стратегії Win Win в бізнесі. За його словами, Win win — це «коли ви, об’єднавшись з кимось: заробляєте більше грошей, втрачаєте менше і бачите більше можливостей і варіантів втілити в життя проекти».

Поділився Василь Хмельницький і своїми критеріями з відбору партнерів.

«Якщо я шукаю партнера, перший принцип — це ризики. Я хочу, щоб мій партнер теж інвестував гроші», — сказав Хмельницький і назвав умови, якими повинен володіти партнер. Основні — це досвід і репутація. «Якщо у тебе крута репутація, компанії бігають за тобою, щоб дати тобі кредит», — сказав бізнесмен.

В рамках фестивалю також виступить Єлизавета Гетманюк, керівник продукту Mobile ID «Vodafone Україна» і розповість про нові можливості, які відкриває Mobile ID для бізнесу. А Ольга Васильєва, директор по маркетингу «МакДональдз в Україні» розповість про п'ять трендах, які стоять за успішним маркетингом золотих арок «МакДональдз»

Всього на заході чотири потоки: Marketing / Digital, Точки Роста / Експорт / HR, PR / HR / Особиста Ефективність / Sustainability і Фінанси. На всіх панелях з 12.45 до 19.00 безперервно виступатимуть бізнесмени та експерти з різних сфер, щоб розповісти гостям фестивалю про свої кейсах, факапах і на своєму прикладі поділитися порадами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: