Новини / Бізнес / Нова реальність: у Лондоні відкрили біржу з торгівлі кібервалютою Bitcoin
31 жовтня 2013, 07:54
Розмір шрифта: А А А

Нова реальність: у Лондоні відкрили біржу з торгівлі кібервалютою Bitcoin

Нова реальність: у Лондоні відкрили біржу з торгівлі кібервалютою Bitcoin, Bitcoin, лондонська біржа, Coinfloor
Нова реальність: у Лондоні відкрили біржу з торгівлі кібервалютою Bitcoin

Coinfloor, лондонська біржа з торгівлі віртуальною валютою Bitcoin, відкрила свої двері. Як повідомляє PaySpaceMagazine, заручившись інвестиційною підтримкою від Passion Capital і Taavet Hinrikus, біржа відкрита для реєстрації вже з сьогоднішнього дня, а торгові операції будуть здійснюватися з наступного тижня.
Заснована підприємцями Марком Лембіт і Амадео Пелліче, біржа дозволяє користувачам купувати і продавати валюту Bitcoin в Європі. Сайт компанії націлений не тільки на користувачів віртуальних грошей, але і на професійних трейдерів, обіцяючи їм “стратегічні центри світового класу” і “складні пакети графіків”. Крім того, складний алгоритмічний двигун округлення розрахунків мит призначений для залучення високочастотних торговців.
Представники Passion Capital заявляють, що біржа готова до запуску, маючи базу всього в декілька банківських рахунків, чого не могли собі дозволити інші гравці на ринку Bitcoin.
Біржа також підтверджує свою прихильність дотриманню безпеки та нормативного регулювання. Трейдери повинні використовувати двухфакторну аутентифікацію, а всі біткоіни зберігаються оффлайн в захищених системах зберігання, щоб перешкодити кібершахраям.
Coinfloor повністю відповідає стандарту ISO27001 і зареєстрована в програмі боротьби з відмиванням грошей. У той же час, сайт закритий для американських користувачів, оскільки для прийому платежів від американських жителів необхідна реєстрація в Казначействі США та отримання ліцензії.
Нагадаємо, що Bitcoin дозволяє своїм власникам обмінювати віртуальні грошові одиниці на реальні товари і сервіси. Біткоіни створюють самі користувачі за допомогою комп’ютерних обчислень, які користувачі системи назвали “Майнінг”, видобутком золота. Сьогодні Bitcoin коштує близько $ 119. За свою історію валюта кілька разів різко дорожчала і потім практично безконтрольно падала.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Великобританія не хоче платити 100 млрд євро за Brexit

3 травня 2017, 13:43

Японія офіційно визнала біткоіни платіжним засобом

7 квітня 2017, 12:11

У Лондоні тисячі людей протестують проти виходу з ЄС

25 березня 2017, 18:25

Останні новини за сьогодні: