Новини / Бізнес / У МАУ назвали всі рейси, які скасовують через коронавируса
12 березня, 08:16
Розмір шрифта: А А А

У МАУ назвали всі рейси, які скасовують через коронавируса

У МАУ назвали всі рейси, які скасовують через коронавируса, Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ), скасування рейсів, коронавірус Covid-19, пасажир
У МАУ назвали всі рейси, які скасовують через коронавируса

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) повідомила, виконання яких рейсів призупиняє через коронавируса.

Прийнято рішення призупинити виконання рейсів Київ — Венеція в період з 12 березня по 12 квітня. Пасажири зможуть покинути територію Італії на регулярних рейсах МАУ з Риму та Мілану, які будуть виконуватися з метою повернути українців на батьківщину — переважно на вивіз. Мандрівникам, яким буде потрібно переїхати з Венеції до Риму або інше місто для вильоту в Україну, необхідно завантажити та заповнити спеціальну декларацію.

Реагуючи на нові правила в‘їзду в Ізраїль, МАУ також коригує розклад польотів з міст України в Тель-Авів. Зокрема, на період 12 березня — 8 квітня скасовані рейси Одеса — Тель-Авів (крім 18 і 25 березня) і Дніпро — Тель-Авів, а також рейси Харків — Тель-Авів з 15 березня по 8 квітня. Рейси Київ — Тель-Авів будуть виконуватися двічі на день. Пасажирам рейсів Дніпро — Тель-Авів буде запропонований альтернативний варіант перельоту через Київ на найближчий рейс.

До 22 травня виконання прямих рейсів Київ — Ізмір буде тимчасово зупинено. Пасажирам рейсів в / з Ізміра будуть запропоновані варіанти подорожі з пересадкою в Стамбулі. У зв’язку з пониженням попитом до 1 квітня прямі рейси між Одесою і Стамбулом виконуватися не будуть.

З 13 березня по 7 квітня МАУ виконуватиме по одному рейсу в день між Києвом і Лондоном.

Відбудуться зміни і в програмі внутрішніх рейсів. До 8 квітня будуть скасовані другі частоти на маршрутах між Києвом і Херсоном, Чернівцями, Івано-Франківськом, Львовом та Запоріжжям.

Авіакомпанія МАУ проактивно зв‘яжеться з кожним пасажиром скасованих рейсів, які залишили свої прямі контактні дані при бронюванні квитків.

«З огляду на значно зниженого попиту багато авіакомпаній світу скоротили частотність польотів або й зовсім припинили повітряне сполучення з низкою країн. МАУ — не виняток. Ми гостро відчуваємо зростаючі побоювання пасажирів, пов’язані з подорожами в охоплені вірусом регіони», — зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

У компанії додали, що впровадили процедуру повної дезінфекції всіх повітряних суден, що прибувають з міст Італії, до зниження епідеміологічного рівня.

Нагадаємо, вчора в МАУ оголосили про скорочення рейсів в 16 країн світу, а також скасування другої частоти окремих внутрішніх рейсів в межах України.

Українська авіакомпанія SkyUp повідомила, що також розглядає можливість зміни польотної програми через поширення коронавируса.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: