Новини / Бізнес / У мировому виробництві житловий газ інвестував рекордну сумму в історії
1 жовтня 2019, 14:47
Розмір шрифта: А А А

У мировому виробництві житловий газ інвестував рекордну сумму в історії

У мировому виробництві житловий газ інвестував рекордну сумму в історії, інвестиції, газ, експортери ЗПГ, газові родовища
У мировому виробництві житловий газ інвестував рекордну сумму в історії

Інвестиції в індустрію зрідженого природного газу досягли в поточному році рекордного рівня в 50 млрд доларів. Про це заявив глава Міжнародного енергетичного агентства (МЕА / IEA) Фатіх Бірол на галузевій конференції.

«Рушійною силою небувалого зростання інвестицій є зростаючий попит на паливо в Азії. При цьому Китай може випередити Японію в якості найбільшого в світі імпортера СПГ. Через п'ять років ця країна стане найбільшим імпортером зрідженого газу. Що стосується зростання інвестицій, то тут немає ніяких сюрпризів. Велика їх частина припала на Сполучені Штати і Канаду», — повідомив Бірол.

Експортний потенціал США в області СПГ може подвоїтися до кінця поточного року і скласти 8,9 млрд кубічних футів на добу, що зробить країну третім за величиною експортером зрідженого природного газу після Катару і Австралії.

У Канаді в даний час розробляється тільки один великий проект в області СПГ, проте його кінцева потужність може скласти 28 млн тонн палива на рік. Проект загальною вартістю 31 млрд доларів очолює Shell. У ньому також беруть участь Petronas, PetroChina, Mitsubishi і Kogas.

Катар також нарощує зусилля, щоб зберегти за собою перше місце в світовому рейтингу експортерів СПГ. Арабське держава скасувала мораторій на нове буріння на Північному родовищі — найбільшому в світі морському газовому родовищі, яке Катар ділить з Іраном — з метою збільшення експортних потужностей на 43% — до 11 млн тонн / рік.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: