Новини / Бізнес / У Норвегії звели найвищий в світі дерев’яний хмарочос
18 лютого, 11:44
Розмір шрифта: А А А

У Норвегії звели найвищий в світі дерев’яний хмарочос

У Норвегії звели найвищий в світі дерев’яний хмарочос, хмарочос, будівля, дерево, центр лісової і деревообробної промисловості
У Норвегії звели найвищий в світі дерев’яний хмарочос

Міжнародна Рада з висотних будівель і середовища проживання (CTBUH) офіційно оголосив зведений в Норвегії 18-поверховий хмарочос Mjøstårnet найвищою дерев‘яною будівлею в світі.

Як повідомляє building-tech.org, висота будівлі становить 85,4 м, а загальна житлова площа — 11 тисяч 300 квадратних метрів.

Видання зазначає, що за багатьма параметрами воно поступається звичайним хмарочосах, однак, на думку фахівців, Mjøstårnet — справжня віха в будівництві. Для порівняння, його дерев’яні «побратими» — австралійський 25 King в висоту всього 45, а канадський Brock Commons — 53 метри.

Спочатку планувалося звести будівлю заввишки 81 метр, проте пізніше було вирішено збільшити її на 4,4 метра, так як підрядник проекту Артур Бухардт, глава компанії AB Invest заявив про намір побудувати найвище дерев'яне будівництво в світі.

Mjøstårnet зведений в поселенні Брумунддаль, відомому в Норвегії, як центр лісової і деревообробної промисловості. Будівля складається з колон, балок і поперечних конструкцій з клеєного бруса. З нього ж виготовлені шахти ліфтів, сходів і міжповерхові перекриття.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Останні новини за сьогодні: