Новини / Бізнес / Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій
31 травня 2017, 09:07
Розмір шрифта: А А А

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій, рейтинг, бізнес, Doing Business 2018, інвестиції
Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

Україна може піднятися в рейтингу легкості ведення бізнесу від Світового банку Doing Business 2018, який буде опублікований цієї осені, на 10 позицій – до 70-го місця, що потенційно може приносити додатково 1 мільярд доларів інвестицій в країну щорічно.

Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов на брифінгу в Києві.

“Ми очікуємо, що цього року ми стрибнемо в рейтингу легкості ведення бізнесу приблизно на 10 місць. Я закликаю до цієї цифри ставитися з певною обережністю, тому що нам потрібно переконатися, що всі зміни увійшли в рейтинг, що всі вони були оцінені так, як ми розуміємо методологію, щоб в цій методології не відбулося жодних змін. На рейтинг також впливають відносні успіхи інших країн … Якщо дані про плюс 10 місць в рейтингу будуть підтверджені, ми б хотіли бачити додатково 1 мільярд доларів інвестицій в країну щорічно», – сказав Нефьодов.

За словами глави Офісу ефективного регулювання Олексія Гончарука, який був присутній на брифінгу, Україна може піднятися в рейтингу за рахунок полегшення процедур реєстрації бізнесу, доступу бізнесу до електромереж, реєстрації власності, скорочення переліку товарів подвійного призначення, а також прогресу в регулюванні будівництва.

“Прогрес в цих сферах, якщо він буде відображений в рейтингу, зможе істотно поліпшити позицію України”, – підкреслив Гончарук.

У свою чергу заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, який також був присутній на брифінгу, зазначив, що спрощення видачі дозволів на будівництво та скорочення пайового внеску забудовників до 2% з 10% також дозволять досягти поліпшення позиції України в рейтингу.

“У будівельній галузі ми по рейтингу традиційно відстаємо. Але в цьому році ситуація повинна значно покращитися”, – сказав Парцхаладзе.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: