Новини / Бізнес / У Україні хочуть змінити правила перевезення валюти через кордон
2 березня 2019, 18:55
Розмір шрифта: А А А

У Україні хочуть змінити правила перевезення валюти через кордон

У Україні хочуть змінити правила перевезення валюти через кордон, ліміт перевезення валюти, декларації, євростандарт
У Україні хочуть змінити правила перевезення валюти через кордон

Міністерство фінансів України прийняло рішення змінити правила трансграничного переміщення валютних цінностей, які діють в Україні.

Відповідний документ чиновники винесли 27 лютого на засідання уряду, пояснивши свої пропозиції вимогами Комітету Moneyval у рамках удосконалення системи фінансового моніторингу.

Ліміт перевезення валюти Мінфін міняти не планує. У Україні, як і в країнах Європейського Союзу, діятиме загальне правило: при перевезенні або пересилці готівкових коштів в іноземній валюті або гривні, а також банківських металів на суму понад €10 тисяч доведеться заповнити митну декларацію.

В той же час Міністерство фінансів значно розширило поняття валютних цінностей. У разі прийняття цього документу до них відноситимуться не лише готівка, але і усі форми їх паперового еквіваленту: боргові розписки, векселі, цінні папери, чеки, акції, депозитні сертифікати і усі інші фінансові і банківські документи.

Крім того, чиновники Мінфіну змінили і саму форму декларації і привели її до євростандарту. Тепер в ній додалося полів для заповнення, і змінився сам формат. Якщо Кабмін прийме проект постанови на своєму засіданні, його норми набудуть чинності наступного дня після публікації. При цьому ГФС доведеться в найкоротші терміни забезпечити новими бланками усі митниці в Україні, а також оприлюднити шаблон на сайті.

Нагадаємо, Національний банк України прийняв рішення з початку березня пом‘якшити вимогу про обов’язковий продаж бізнесом валютної

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні стартувала деклараційна кампанія: нові правила

9 січня 2017, 14:18

Останні новини за сьогодні: