Новини / Бізнес / В Україні може з'явитися виробництво електромобілів – Омелян
8 квітня 2017, 17:50
Розмір шрифта: А А А

В Україні може з'явитися виробництво електромобілів – Омелян

В Україні може з'явитися виробництво електромобілів – Омелян, корпорація Posco Daewoo, електромобілі, корейська делегація, Володимир Омелян
В Україні може з'явитися виробництво електромобілів – Омелян

Представники однієї з найбільшої корейської торгової корпорації Posco Daewoo висловили зацікавленість у створенні Україні виробництва транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, на поточному тижні відбулася зустріч з головним виконавчим директором цієї компанії, в ході якої представник з Кореї високо оцінив зусилля Мінінфраструктури з розвитку сегменту електромобілів в Україні.

Міністр також анонсував прибуття корейської делегації в Україну протягом місяця для більш предметного вивчення можливості виробництва електрокарів в нашій країні.

«Ми з ними зустрілися і домовилися, що в кінці квітня-початку травня від них приїде делегація для вивчення українського ринку щодо можливості продажу та перспектив виробництва електромобілів», — повідомив міністр.

За його словами, компанія вже має досвід роботи в Україні, що є позитивним аспектом для поглиблення співробітництва між країнами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: