Новини / Бізнес / В Україні побудували найбільшу біогазову станцію за новою технологією
22 жовтня 2019, 14:54
Розмір шрифта: А А А

В Україні побудували найбільшу біогазову станцію за новою технологією

В Україні побудували найбільшу біогазову станцію за новою технологією, біогазова станція, компанія «Зорг Біогаз», переробка відходів, газ, біогаз, електроенергія
В Україні побудували найбільшу біогазову станцію за новою технологією

Компанія «Зорг Біогаз» завершила будівництво найбільшої біогазової станції потужністю 7,5 МВт на цукровому заводі за новою технологією в Україні. Про це повідомили в прес-службі компанії.

«На відміну від звичайної класичної, просунута технологія забезпечує кращий тепло- і масо обмін і, як наслідок, більш глибоку ступінь переробки відходів. Відмінною особливістю є вертикальні металеві реактори з центральної мішалкою. Підігрів сировини виконується в зовнішньому спіральному теплообміннику, що в сукупності дозволяє зменшити споживання тепла в 2-3 рази в порівнянні з підігрівом сировини трубами на стінках класичних реакторів», — відзначили в прес-службі.

Інновації є і в газоподготовки. В даному випадку застосована двостадійна очищення газу від сірководню: використання хімічних реагентів для первинного грубого видалення і колони з активованим вугіллям для тонкого очищення. Завдяки високій чистоті біогазу, термін служби масла в генераторах в рази довше.

За новою технологією всі комунікації доступні і знаходяться не під землею, а на поверхні, що дуже зручно для ремонтів та обслуговування.

Станція відрізняється і обладнанням: це єдина українська станція з завантажувачем твердого сировини (хвостиків буряків), подвійною фільтрацією біогазу, особливими економними теплообмінниками, а також сучасною лабораторією.

Що стосується генерації, то тут теж не обійшлося без новинок. Всі проекти, які були реалізовані до цього, генерували напругу 0.4 kV. Подача в мережу енергії здійснювалося через трансформатори 0,4 / 10. Генератори в цьому проекті розраховані на видачу енергії відразу по 10 Кv, без втрат на трансформацію.

«Перший біогаз очікується зовсім скоро, вже в листопаді. Здача першої електроенергії не раніше грудня. Вихід на 100% потужності планується за п'ять місяців», — повідомили в компанії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: