Новини / Бізнес / В Україні стало більше відкриватися закладів громадського харчування
27 травня 2019, 13:42
Розмір шрифта: А А А

В Україні стало більше відкриватися закладів громадського харчування

В Україні стало більше відкриватися закладів громадського харчування, харчування поза домом, супутній бізнес, кафе, ресторан
В Україні стало більше відкриватися закладів громадського харчування

Збільшення кількості закладів громадського харчування в Україні загальмувалося з початком кризи в 2015-2017 роках і відновилося лише в 2018 році завдяки поліпшенню економічної обстановки. Про це повідомляють аналітики Pro-Consulting.

Перспективним напрямком розвитку на українському ринку харчування поза домом є організація відповідних підприємств на автозаправних станціях в якості супутнього бізнесу.

На українських АЗС такий бізнес приносить в середньому всього 5-10% виручки, тоді як в США він дає до 50% доходу. Поки тільки половина вітчизняних АЗС мають кафе або фаст-фуди, але з урахуванням високої прибутковості таких установ, інвестиції в їх створення будуть рости.

За результатами аналізу українського ринку харчування поза домом можна прогнозувати і збільшення цін і розміру середнього чека в наших кафе та ресторанах. Цьому посприяють як зростання доходів українців, так збільшення витрат закладів на комунальні послуги та продукти.

Продовжить також розширюватися частка продажів готових страв з доставкою, яка сьогодні становить 30%, але попит на таку послугу в столиці і великих містах збільшується на 30-40% щорічно.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Що їдять українці: доставка з ресторанів б'є всі рекорди

  25 квітня 2017, 09:14

  Дві третини українців вважають кафе недозволеною розкішшю

  19 березня 2017, 15:15

  Останні новини за сьогодні: