Новини / Бізнес / В Україну з Азербайджану почнуть імпортувати легкові автомобілі
16 лютого 2019, 11:49
Розмір шрифта: А А А

В Україну з Азербайджану почнуть імпортувати легкові автомобілі

В Україну з Азербайджану почнуть імпортувати легкові автомобілі, автомобілі моделі Samand, легкових автомобілів, ринок України, підприємство AzKron LTD в Азербайджані
В Україну з Азербайджану почнуть імпортувати легкові автомобілі

2019 на ринок України будуть поставлені перші партії легкових автомобілів Dena і Dena Plus, розроблених іранським промисловим холдингом Iran Khodro Company (IKCO). Однак вони будуть проведені на підприємстві AzKron LTD в Азербайджані. Про це йдеться в повідомленні агентства новин MEHR (Іран) з посиланням на Сабіну Нобара, керівника IKCO за операціями в Азії, Європі, Америці та СНД.

За словами представника компанії, обмежена кількість моделей Dena і Dena Plus будуть поставлені в Україну в зібраному вигляді (Completely-Built-Units, CBU) для того, щоб зрозуміти реакцію ринку.

AzKron LTD — спільне ірано-азербайджанське підприємство з виробництва легкових автомобілів. Розпочало роботу влітку 2018 року. 75% в його статутному капіталі належить азербайджанському машинобудівному холдингу «Азермаш» в особі компанії «Azevrocar», інші 25% — IKCO. Підприємство розташоване в індустріальному парку Neftchala (Нефтечала). Загальна вартість проекту оцінюється в $ 15 млн.

Річна потужність підприємства близько 10 тис. Автомобілів. Раніше анонсувалося, що їх також будуть експортувати в Росію, Грузію і країни Центральної Азії.

IKCO працював в Україні з 2006 по 2010 роки, тоді було продано близько 12 тис. Автомобілів моделі Samand.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: