Новини / Бізнес / В «Укрзалізниці» повідомили, скільки ж / д шляхів реконструюють в рік
16 лютого, 15:07
Розмір шрифта: А А А

В «Укрзалізниці» повідомили, скільки ж / д шляхів реконструюють в рік

В "Укрзалізниці" повідомили, скільки ж / д шляхів реконструюють в рік, ремонт залізничних колій, залізниця, реконструкція шляхів, «Укрзалізниця»
В «Укрзалізниці» повідомили, скільки ж / д шляхів реконструюють в рік

«Укрзалізниця» за рік реконструює близько 300 км залізничних колій. Про це повідомив директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики «Укрзалізниці» Антон Саболевскій на конференції «Agrobuild: Зберігання та логістика зерна 2019».

«Щорічно ми реконструюємо майже 300 км залізної дороги. Це наші основні ходи — зернові і залізні. Реконструкція шляхів проводиться … в напрямку експорту на порти і в напрямку експорту західні переходи. Зі свого боку скажу, що у нас росте прострочення (по ремонтам — ред .), УЗ недостатньо інвестицій вкладається в інфраструктуру», — повідомив Саболевскій.

Він уточнив, що під «основними ходами» на експорт маються на увазі ж / д шляху до Миколаївського порту і порти Одеського регіону, а також з / д шляху у напрямку експорту в Польщу і Словаччину.

Саболевскій нагадав, що у фінплані на 2019 рік закладено зростання вантажних перевезень на 5 млн тонн.

Нагадаємо, раніше в УЗ повідомили, що на 40% ж / д шляхах прострочені терміни ремонтів.

«У нас як мінімум тільки прострочених ремонтів по шляхах, за якими доводиться знижувати швидкість, приблизно 40% від загальної кількості», — відзначили в УЗ.

За даними Мінінфраструктури, експлуатаційна мережу залізниць України становить майже 19,8 тис. Км (без урахування окупованих територій, мережа яких сьогодні не експлуатується), з яких понад 47,2% електрифіковано.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: