Новини / Бізнес / Аеропорт «Бориспіль» в січні-травні збільшив пасажиропотік на 13%
3 червня 2016, 10:56
Розмір шрифта: А А А

Аеропорт «Бориспіль» в січні-травні збільшив пасажиропотік на 13%

Аеропорт "Бориспіль" в січні-травні збільшив пасажиропотік на 13%, Міжнародний аеропорт Бориспіль, пасажиропотік, чистий збиток
Аеропорт «Бориспіль» в січні-травні збільшив пасажиропотік на 13%

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт» Бориспіль "(Київ), найбільший аеропорт країни, за підсумками січня-травня 2016 року збільшив пасажиропотік на 13% порівняно з аналогічним періодом 2015 року — до 2,82 млн осіб, що стало кращим результатом за останні три року.

Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в прес-службі аеропорту, зростання обсягів перевезень в поточному році позитивно позначається і на фінансових результатах діяльності «Борисполя». Так, як нагадали в аеропорту, в першому кварталі 2016 року чистий прибуток аеропорту «Бориспіль» склав 176 млн грн, тоді як в першому кварталі 2015 року, чистий збиток склав 299 млн грн. Керівник аеропорту Євген Дихне очікує, що за підсумками 2016 року «Бориспіль» отримає прибуток близько 1 млрд грн.

Також, за його словами, з початку 2016 року аеропорт привернув ще три нових авіакомпанії: «Атласджет-Україна» (ТМ Atlasglobal), Aegean Airlines, Mahan Air. Крім того, базовий перевізник авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» збільшила обсяги на 25%, щодня виконуючи більше 120 рейсів.

Також в аеропорту відзначили, що трансферний пасажиропотік подвоєно в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і за підсумками п'яти місяців 2016 р склав уже 740 тис. Пасажирів.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» забезпечує понад 68% пасажирських авіаперевезень України, є єдиним українським аеропортом, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. З аеропорту понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу.

Аеропорт є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІСАО) та Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: