Новини / Бізнес / «ВКонтакте» запустила грошові перекази з Росії в Україну на день пізніше «Однокласників»
10 листопада 2016, 20:26
Розмір шрифта: А А А

«ВКонтакте» запустила грошові перекази з Росії в Україну на день пізніше «Однокласників»

«ВКонтакте» запустила грошові перекази з Росії в Україну на день пізніше «Однокласників», ВКонтакте, грошові перекази, картки Mastercard та Maestro
«ВКонтакте» запустила грошові перекази з Росії в Україну на день пізніше «Однокласників»

Сьогодні соціальна мережа «ВКонтакте» запустила грошові перекази з Росії в Україну, всього на день відставши від початку роботи аналогічної функції у соцмережі «Однокласники». Тепер українські користувачі «ВКонтакте» можуть отримувати перекази на картки Mastercard та Maestro, випущені місцевими банками. Перекази здійснюються в рублях і конвертуються в гривні за курсом банку, що випустив картку одержувача. Зазначимо, що відправка коштів у зворотному напрямку — з України в Росію — на момент запуску сервісу недоступна.

«Термін зарахування коштів залежить від банку, що випустив картку одержувача, і становить від кількох секунд до кількох днів. Одержувач може прийняти переклад протягом п‘яти діб з моменту відправлення. Якщо цього не відбулося або одержувач відхилив переклад, то гроші повертаються на карту відправника. Відправник може скасувати переведення, поки він не прийнятий одержувачем», — додали у «ВКонтакте».
В одному перекладі можна відправляти від 1 до 75 тисяч рублів (приблизно від 400 до 30 тисяч гривень), в добу можна відправляти і отримувати до 150 тисяч рублів (близько 60 тисяч гривень), на місяць — до 600 тисяч рублів (близько 240 тисяч гривень). Переклади обслуговує власний процесинг компанії Mail.Ru Group, якій належить «ВКонтакте».

«Ми переконані, що на тлі новин про обмеження роботи деяких російських систем грошових переказів в Україні наш сервіс буде затребуваний. Тим більше, що в рамках акції з Mastercard до 8 січня 2017 року при відправленні переказу в Україну комісія не стягується, а отримувачу переказу покладається подарунок», — зазначив директор з електронної комерції «ВКонтакте» Юрій Іванов.Зазначимо, що в жовтні поточного року Україна розширила санкції проти Росії та заборонила роботу на своїй території шести російських платіжних систем: «Золота корона», «Юністрім», «Колібрі» (знаходиться під управлінням «Ощадбанку»), «Лідер», Anelik та Blizko (під управлінням «Зв’язок-банку»).

На початку листопада Національний банк України також нагадав, що забороняє використовувати електронні гроші чотирьох популярних платіжних систем: Webmoney, Яндекс.Гроші, QIWI Wallet, Wallet one/Єдиний гаманець. Заборона на використання електронних грошей зазначених вище торгових марок пояснюють тим, що правила їх використання з НБУ не узгоджувалися. Примітно, що заборона стосується не тільки учасників, але і користувачів.

У «ВКонтакте» зазначили, що не побоюються заборон на роботу своєї системи, так як вона дозволяє переводити кошти з картки на картку, а інші пропонують перекази готівкових коштів або використання віртуальної валюти.

«Справа в тому, що останні новини від Нацбанку України були пов'язані з електронними грошовими коштами. А грошові перекази «ВКонтакте» працюють за іншою технологією – це перекази з картки на картку. Такі перекази регулюються місцевим банківським законодавством та правилами міжнародних платіжних систем, строго у відповідності з якими ми і працюємо», — сказав Іванов.
Для довідки, за даними дослідницької мережі FactumGroup щомісяця соцмережа «ВКонтакте» відвідують 15,8 млн українських користувачів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Вконтакте» перевезе українських фахівців у Росію

30 травня 2017, 15:21

Українцям пообіцяли обвалити ціни на грошові перекази

25 травня 2017, 14:08

Порошенко заборонив Вконтакте, Яндекс і Однокласники в Україні

16 травня 2017, 17:11

Останні новини за сьогодні: