Новини / Бізнес / Влада Києва доручила забезпечити запаси продовольства на два тижні
14 березня, 08:00
Розмір шрифта: А А А

Влада Києва доручила забезпечити запаси продовольства на два тижні

Влада Києва доручила забезпечити запаси продовольства на два тижні, торговельна мережа, запаси продовольства, міська влада, продукти
Влада Києва доручила забезпечити запаси продовольства на два тижні

Міська влада Києва дала доручення керівникам торговельних мереж, головам районних держадміністрацій, керівникам ринків планувати і забезпечити стратегічні запаси продовольства на два тижні, зокрема, хліба, м'яса, цукру, солі, борошна, чаю, кави, сухого молока, олії соняшникової, масла вершкового, гречки, рису, макаронних виробів, консервів тривалого зберігання. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Солончак на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні особисто вранці пройшовся по магазинах в центрі, щоб переконатися, що продуктів досить. Черг немає, все спокійно. Міська влада розуміє, що забезпечення продуктами вкрай важливо для безпеки і спокою. Тому ми з багатьох сторін підходимо до цього питання», — написав солончак.

Раніше стало відомо, що промтоварний ринок «Сьомий кілометр», розташований в Одесі, не планує припиняти роботу через карантин, введеного місцевими органами влади, щоб запобігти поширенню коронавируса в Одесі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: