Новини / Бізнес / «Воля» інвестувала 310 млн гривень у 2014 році
26 січня 2015, 18:46
Розмір шрифта: А А А

«Воля» інвестувала 310 млн гривень у 2014 році

"Воля" інвестувала 310 млн гривень у 2014 році, Воля, кабельний оператор, модернізація, інфраструктури, інвестиції, протокол передачі даних
«Воля» інвестувала 310 млн гривень у 2014 році

Капіталовкладення найбільшого кабельного оператора України пішли на приєднання до мережі нових міст, модернізацію інфраструктури та запуск телеканалів високої чіткості

У минулому році компанія «Воля» вклала понад 310 млн грн у свій розвиток. Інвестиції оператор витратив на впровадження інновацій та технічну модернізацію, повідомила прес-служба оператора.

За минулий рік оператор розширив покриття на чотири міста: Путивль (Сумська обл.), Обухів, Українка (обидва — Київська обл.) і Солоницивка (Харківська обл.). Загальне число міст, де «Воля» надає послуги, за 2014 рік зросла до 33. За даними компанії, її мережа охоплює близько 3,5 млн українських домогосподарств. Загальна кількість клієнтів (інтернет+телебачення) склала на кінець року 1,8 млн. За даними дослідницької компанії iKS-Consulting, на кінець третього кварталу 2014 року «Воля» обслуговувала 626 тис. інтернет-клієнтів.

У минулому році оператор запустив пілотний проект по впровадженню нового протоколу передачі даних EuroDOCSIS, який охопив три міста — Запоріжжя, Львів та Кіровоград (роком раніше технологія була випробувана в Луцьку). У 2015 році «Воля» планує перевести свої мережі на більш швидкі швидкості ще в 11 містах. В новому стандарті швидкість інтернет-з‘єднання приблизно в три рази вище, ніж у використовуваному раніше «Волею» DOCSIS.

У 2014 році компанія інвестувала понад 50 млн грн на запуск нових ексклюзивних телеканалів («Воля Cine+»). За даними оператора, понад 100 тис. його клієнтів підписались на перегляд телеканалів високої чіткості (High Definition).

«Воля» у зв’язку з агресією Російської Федерації зазнала збитків, але поки не змогла оцінити їх, пообіцявши це зробити після закінчення війни. В охоплених бойовими діями районах Донбасу оператор припинив роботу (Донецьк, Макіївка і Алчевськ). В окупованому Криму послуги під брендом «Воля» з 1 липня 2014 року на умовах лізингу надає місцеве підприємство відраховує української компанії роялті. У «Волі» відзначили, що продати кримську мережу неможливо через введення західними країнами санкцій.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: