Новини / Бізнес / З 1 лютого підприємці відновлять масові акції протесту
1 лютого 2011, 08:21
Розмір шрифта: А А А

З 1 лютого підприємці відновлять масові акції протесту

З 1 лютого підприємці відновлять масові акції протесту, Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, акції протесту, Ігор Гурняк, мітинг, Податковий Кодекс
З 1 лютого підприємці відновлять масові акції протесту

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу відновить безстрокову акцію протесту з 1 лютого, заявляє голова асамблеї Ігор Гурняк.

«Сьогодні в декількох регіональних центрах пройдуть масові мітинги. Причиною акції є те, що проти учасників підприємницького Майдану застосовують репресії і влади намагаються налагодити діалог з підприємцями виключно фіскальними та силовими методами», — сказав він на прес-конференції у Львові .

За його словами, мітинги пройдуть у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Вінниці, Луганську, Хмельницькому та інших містах.

І. Гурняк зазначив, що підприємці будуть вимагати перегляду Податкового кодексу відповідно до вимог законодавства у сфері регуляторної політики, гарантій збереження спрощеної системи оподаткування малого бізнесу, зняття з розгляду у Верховній Раді проектів Трудового та Житлового кодексів, розробки проекту зрозумілої для населення пенсійної реформи та припинення репресій проти учасників підприємницького Майдану.

«Вчора Асамблея звернулася до президента з офіційним листом, в якому викладені наші вимоги, а також ми запитали главу держави, чому він створює передумови до соціального вибуху. Тобто тут постає питання, чи розуміє влада, в яку прірву вона кидає нашу країну?Тому що складається враження, що фактично сьогодні в Україні втрачено нормальний діалог між владними структурами та малим і середнім бізнесом. І в цій ситуації треба щось змінювати, щоб уникнути соціального вибуху», — сказав І. Гурняк.

Активістка громадського руху «Відсіч»Ольга Сало повідомила журналістам, що у Львові акція протесту відбудеться в 11.00 біля пам'ятника Шевченка. Очікується, що в акції візьмуть участь 5-6 тис підприємців.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

До літа українцям готують нові податкові сюрпризи

30 травня 2017, 16:17

Все більше українців починають платити податки в Польщі

30 травня 2017, 15:45

Останні новини за сьогодні: