Новини / Бізнес / Toshiba і NEC тимчасово закривають заводи в Японії
3 січня 2009, 08:20
Розмір шрифта: А А А

Toshiba і NEC тимчасово закривають заводи в Японії

Toshiba і NEC тимчасово закривають заводи в Японії, заводи, виробничі лінії, плейєри, звільнення, скорочення виробництва, NEC, Toshiba
Toshiba і NEC тимчасово закривають заводи в Японії

Основні японські виробники напівпровідників оголосили про свої плани по закриттю виробничих ліній на період кінця 2008 і початки 2009 року.

Toshiba закриє свою виробничу лінію напівпровідників для портативних музичних плейєрів і цифрових камер на своєму головному заводі в префектурі Міе на 13-денний період, починаючи з 31 грудня 2008 року. Компанія також закриє свій завод в префектурі Оїта на 22 дні.

NEC Electronics закриє свої заводи в префектурах Сига і Кумамото, що проводять напівпровідники для мобільних телефонів і автомобілів, на максимальний період в історії компанії — 13 днів.

Що стосується тимчасових робочих, то Toshiba оголосила про звільнення приблизно 500 чоловік на своїх заводах в префектурах Оїта і Фукуока, тоді як NEC Electronics звільнить приблизно 230 чоловік на своєму заводі в префектурі Ямагуті, пише CyberSecurity.

Японські компанії по виробництву напівпровідників відзначають, що стикаються зі все великим тиском в області скорочення виробництва в обстановці економічної кризи, а також з посиленням курсу йени по відношенню до долара і євро.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

В Україні стрімко скорочується виробництво хліба

26 квітня 2017, 08:30

Останні новини за сьогодні: