Новини / Бізнес / У Податковому кодексі ввели календарне півріччя
9 липня 2011, 07:53
Розмір шрифта: А А А

У Податковому кодексі ввели календарне півріччя

У Податковому кодексі ввели календарне півріччя, Податковий Кодекс, календарне півріччя, Ганна Огренчук
У Податковому кодексі ввели календарне півріччя

Прийняті зміни до Податкового кодексу призвели до нового податкового періоду — календарного півріччя. Про це розповів партнер юридичної фірми LCF Law Group Ганна Огренчук.

«Прийнятий Верховною Радою України Закон»Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу Україні) "(На основі законопроекту № 8217) вніс ряд істотних змін, як до Податкового Кодексу України так і до низки інших нормативно-правових актів, у тому числі до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Закон Україна «Про зерно та ринок зерна в Україні», — Сказав експерт.

За словами юриста, даний закон змінив ряд визначень раніше містяться в Податковому кодексі України, зокрема податковий борг, акцизний векселедавець, інжиніринг, а також доповнив Податковий кодекс поруч нових раніше не містяться визначень, таких як узагальнююча письмова консультація, операція РЕПО і т.д .

«Законом вводиться новий вид податкового періоду — календарне півріччя. Документ передбачає прогресивне нововведення для платників податків, які подають звітність в електронній формі, як листування з органами державної податкової служби в електронній формі. За запитом платника податків, що отримав документ в електронній формі, орган державної податкової служби надає такому платнику податку відповідний документ у паперовій формі протягом трьох робочих днів з дня надходження відповідної вимоги (у письмовій або електронній формі) налогоплательщіка. Також уточнено порядок застосування податкової застави, внесено низку уточнень і змін до розділів, що стосуються податку на прибуток, ПДФО та акцизного збору», — говорить юрист Ганна Огренчук.

Як уже повідомлялося, вчора Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу. Відповідний законопроект був зареєстрований під № 8217.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: