Новини / Бізнес / Влада виділила близько 550 мільйонів на дорогу «Львів-Івано-Франківськ»
28 травня 2015, 15:36
Розмір шрифта: А А А

Влада виділила близько 550 мільйонів на дорогу «Львів-Івано-Франківськ»

Влада виділила близько 550 мільйонів на дорогу "Львів-Івано-Франківськ", Кабінет Міністрів, дорога, бюджетні кошти, ремонт
Влада виділила близько 550 мільйонів на дорогу «Львів-Івано-Франківськ»

Кабінет міністрів виділив 547,5 млн грн на будівництво дороги Львів – Івано-Франківськ. Це закріплено урядовою постановою № 323 від 25 травня 2015 року.

“У 2015 році за рахунок бюджетних коштів, механізм використання яких визначається цим порядком, встановлюються такі обсяги видатків на поточний ремонт в розрізі автодоріг української частини Карпатського єврорегіону: Н-09” Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів “- 547,5 млн грн, у тому числі в межах Закарпатської області – 37,5 млн, в межах Івано-Франківської області – 310 млн грн, в межах Львівської області – 200 млн грн”, – йдеться в документі.

Крім того, на дорогу Н-10 “Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів)” виділяється 77,5 млн грн, у тому числі в межах Івано-Франківської обл. – 40 млн грн, в межах Чернівецької області – 37,5 млн грн, а на дорогу Р-24 “Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський” в межах Івано-Франківської області виділяється 75 млн грн.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів спільно з депутатами Ради прийняли рішення побудувати дорогу від Львова до Івано-Франківська через Бібрка за кошти у розмірі 700 млн грн, які передбачалося направити на будівництво ряду доріг в Карпатському регіоні.

Кабмін виділив 1 млрд грн на ремонт доріг по Україні, і 700 млн грн у бюджеті було передбачено на будівництво доріг у західному регіоні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: