Новини / Бізнес / У Києві можуть різко зрости штрафи за викинуте сміття
5 червня 2016, 17:14
Розмір шрифта: А А А

У Києві можуть різко зрости штрафи за викинуте сміття

У Києві можуть різко зрости штрафи за викинуте сміття, Кодекс України, адміністративні правопорушення, сміття
У Києві можуть різко зрости штрафи за викинуте сміття

Зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення дозволять збільшити суму штрафів для фізичних та юридичних осіб за порушення благоустрою. Розмір стягнень може сягати до 17 тис. грн, що дозволить підвищити рівень відповідальності громадян в питанні чистоти в Києві.

Про це заявив заступник глави КМДА Петро Пантелєєв.

“У Києві ми втілюємо в життя новий проект, що отримав назву “Чисте місто”. В рамках проекту ми ініціюємо низку законодавчих змін, які дозволять збільшити суму штрафу за викинуте сміття, антисанітарію на територіях максимально до 17 тис. гривень. Крім того, планується спростити процедуру накладення стягнень, а також можливість залучення до цієї роботи громадських інспекторів та керівників органів самоорганізації населення. Відповідний проект Закону №5022 “Про внесення зміни до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення” вже тривалий час перебуває на розгляді в парламенті”, – заявив Пантелєєв.

Він також звернув увагу на те, що міські та районні інспектори переходять на новий посилений формат роботи.

“Протягом останніх двох місяців я провів у кожному районі по одній інспекції з усіма інспекторами. Це дало їм розуміння нових посилених вимог: МАФи та інші торгові точки, стан асфальту і бордюрів, фасади та мережі – все це підлягає моніторингу з боку інспектора. Його завдання – робота з власником або орендарем. Вся територія Києва буде поділена на сектори – близько 50-60. І по кожному з цих секторів буде закріплений інспектор. Тобто цей простір він мусить привести в порядок. Це і буде оцінка його роботи”, – підкреслив Пантелєєв.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Смарт-урна TetraBIN винагороджує за правильно викинуте сміття

11 березня 2017, 08:31

Жити в чистому місті: покараний буде кожен хам. ВІДЕО

6 лютого 2017, 09:49

Останні новини за сьогодні: