Новини / Бізнес / В Україні в півтора разу зросла кількість автокредитів
3 травня 2017, 15:08
Розмір шрифта: А А А

В Україні в півтора разу зросла кількість автокредитів

В Україні в півтора разу зросла кількість автокредитів, автокредитування, ринок продажів авто, Валерія Малахова
В Україні в півтора разу зросла кількість автокредитів

У 2017 році учасники ринку очікують активізації автокредитування. Про це стало відомо завдяки заявам офіційних представників українських банків.

«Початок року відзначено позитивними тенденціями на ринку продажів авто, в тому числі і в сфері кредитування. В цьому році ми очікуємо пожвавлення кредитних програм, пропозиції клієнтам і партнерам нових умов співробітництва з автокредитів. Для Ощадбанку даний напрямок визначено як пріоритетне право на поточний рік», – говорить директор роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова.
Як повідомляє «Фінансовий клуб» в проекті «50 провідних банків України – 2017» в 2016 році продажі нових легкових автомобілів в Україні зросли на 40% – до 65,56 тис. одиниць. «Ринок автокредитування показав незначне зростання в 2016 році. Частка продажів у кредит склала близько 18% від загальної кількості проданих автомобілів. Наш банк у минулому році спільно з компанією «Хюндай Мотор Україна» запустив кредитну програму Hyundai Finance», – зазначає начальник відділу розвитку роздрібного бізнесу та кредитування ОТП Банку Валентина Розанова.

У 2016 році банки видали трохи менше 7,5 тис. автокредитів, що в півтора рази більше, ніж у 2015-м. При цьому на два банку-лідера в цьому сегменті довелося 90% виданих позик. У десятку банків, що розвивали автокредитування, увійшли Креді Агріколь Банк, Кредобанк, Укрсоцбанк, УкрСиббанк, «Глобус», ТАСкомбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Марфін Банк «Південний».

Середньорічна ефективна ставка по автокредиту в минулому році коливалася від 18,14% до 39,98%. При цьому з партнерських програм з автодилерами та автовиробниками банки готові були запропонувати навіть нульову ставку за умови внесення первинного внеску в розмірі не менше 50% від вартості автомобіля. Термін такого кредиту не повинен перевищувати двох років.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«АвтоКрАЗ» поставив до Єгипту 80 тягачів

21 грудня 2013, 08:25

Автокредитування: що пропонують українські банки

18 листопада 2013, 18:20

Українські банки міняють іпотечні ставки

26 лютого 2013, 16:15

Останні новини за сьогодні: