Новини / Бізнес / На продаж виставлений унікальний об'єкт нерухомості
20 листопада 2012, 08:57
Розмір шрифта: А А А

На продаж виставлений унікальний об'єкт нерухомості

На продаж виставлений унікальний об'єкт нерухомості, острів, продаж, Френк Райт
На продаж виставлений унікальний об'єкт нерухомості

Неподалік від Нью-Йорка продається незвичайний острів. За загальним визнанням, ділянка суші у формі серця, розташований посеред озера Махопак, є найромантичнішим місцем у світі. Особливість об‘єкта полягає також і в будинку, побудованому на ньому.

План будови був розроблений дизайнером Френком Райтом ще в середині XX століття. Однак його так і не вдалося реалізувати, оскільки тодішній власник острова не мав достатньої кількості грошей. Проект довелося відкласти в довгий ящик більш ніж на 50 років.

Нинішній власник виявився значно заможнішим, і п’ять років тому будинок був побудований за раніше розробленим планом. Він являє собою твір мистецтва — в інтер'єри архітектор-новатор вміло вписав природні ландшафти острова. Наприклад, в деяких кімнатах вписані справжні скелі. Відмінною особливістю будинку є також те, що одна з його частин представлена ??у вигляді стилізованого пірсу. Загальна площа будови складає 1500 м ².

Варто відзначити, що будинок на острові-серці виконаний згідно з усіма канонами органічної архітектури, створеної Френком Райтом, тобто втручання в природу мінімальне, що дозволяє зберегти природний рельєф місцевості.

На даний момент не відомі причини, які спонукали власника острова продати унікальну власність. Вартість природного та архітектурного шедевра також не оголошується.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Названий самий продаваний смартфон 2017 року

11 травня 2017, 17:57

Останні новини за сьогодні: