Новини / Бізнес / Попов хоче взяти під контроль столичних провайдерів
4 лютого 2011, 12:54
Розмір шрифта: А А А

Попов хоче взяти під контроль столичних провайдерів

Попов хоче взяти під контроль столичних провайдерів, Київська міська державна адміністрація, Кіївжітлоспецексплуатація, контроль, послуги зв'язку, інвестиції, провайдер
Попов хоче взяти під контроль столичних провайдерів

Київська міська адміністрація пропонує зробити КП «Кіївжітлоспецексплуатація» головним комунальним підприємством з моніторингу, координації та контролю прокладання телекомсетей та надання послуг зв‘язку населенню

Про це сказано в проекті Київради.

Крім того, в документі сказано, що дане комунальне підприємство буде вести базу даних по телекомсетям в Києві, контролювати укладання договорів оренди комунальної власності та сплату орендної плати.

Як повідомили в КП «Кіївжітлоспецексплуатація», Київрада має намір прийняти рішення, яке наділить їх новими повноваженнями, досить скоро.

«Проект буде прийнятий на найближчих сесіях Київради, але, швидше за все, не на наступному. Все залежить від проходження процедури узгоджень і прийняття поправок комісіями», — повідомили в КП. За інформацією «proIT» проект з’явився 10 січня. Тобто по ідеї вже повинні завершуватися його громадські обговорення, на які відводяться зазвичай 30 днів.

До цих пір при міськадміністрації не було одного комунального підприємства, яке б стягувало відрахування з провайдерів за прокладання мереж. Вони укладали договори оренди на використання внутрішньобудинкової інфраструктури з районними комунальними підприємствами управлінь житлового господарства райадміністрацій. Міська влада за останні кілька років кілька разів робила спробу централізувати стягування з провайдерів відрахувань за використання міської інфраструктури.

У телекомунікаційному відділі головного управління міськадміністрації з транспорту і зв'язку від причетності до розробки проекту відхрещуються. «Ми самі отримали нещодавно документ на узгодження. Це документ головуправління з економіки та інвестицій», — повідомили у відомстві.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: