Новини / Бізнес / Депутати проголосували за акцизні марки на мобілках
6 липня 2011, 08:33
Розмір шрифта: А А А

Депутати проголосували за акцизні марки на мобілках

Депутати проголосували за акцизні марки на мобілках, маркування, мобільний телефон, радіоелектронні засоби, Національна комісія регулювання зв'язку, акцизна марка
Депутати проголосували за акцизні марки на мобілках

Депутати Верховної Ради України прийняли в другому читанні законопроект 7031, яким запроваджується принцип обов‘язкового маркування радіоелектронних засобів при їх ввезенні в Україну з-за кордону

Введення мобільного акцизу схвалюється Кабміном. Чиновники заявляють, що це рішення приймається на користь бюджету. Крім того, це одна з форм боротьби з нелегальним ввезенням мобільних пристроїв. Вартість марки, за допомогою якої промарковано пристрій, складе трохи більше 5 грн.

Генеральний директор роздрібної мережі електроніки «Мобілочка» Олег Степанов прогнозує, що в найближчі роки ринок збуту мобільних телефонів буде утримуватися в межах 8-8,5 млн. штук. Таким чином, додаткові надходження до бюджету можуть скласти 40-42,5 млн грн щорічно.

Нагадаємо, Національна комісія регулювання зв’язку (НКРЗ) ще у вересні 2010 року схвалила проект постанови Кабміну про невідкладне введення маркування. Але розпочата в грудні адмінреформа, очевидно, змусила відкласти вирішення питання до літа.

Уряд вже давно намагається причепити на мобільні телефони акцизну марку. Таким чином, на всіх мобільниках було би вже по дві позначки. Адже заводи-виробники з 2005 року і так кріплять на корпус телефонів позначку із зазначенням його моделі, індивідуального номера, а також із зображенням фірмового логотипу «Укрчастотнагляду»(підприємство, що видає дозвіл на використання радіоелектронних засобів в Україні).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Трамп закликав світових лідерів телефонувати йому на мобільний

31 травня 2017, 10:16

Останні новини за сьогодні: