Новини / Бізнес / За компанію SsangYong пропонують 400 мільйонів доларів
9 серпня 2010, 08:52
Розмір шрифта: А А А

За компанію SsangYong пропонують 400 мільйонів доларів

За компанію SsangYong пропонують 400 мільйонів доларів, SsangYong, СсангЙонг, автокомпанія, продаж, Mahindra, Махіндра, Renault-Nissan, Рено-Нісан
За компанію SsangYong пропонують 400 мільйонів доларів

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Automotive News. Індійське видання Economic Times, у свою чергу, трохи раніше написало про те, що Mahindra (Махіндра) готова заплатити за південнокорейську компанію від 300 до 450 мільйонів доларів.

SsangYong (СсангЙонг) залишається глибоко збитковою впродовж останніх двох років. Наразі для захисту від банкрутства в цій компанії введено зовнішнє управління, і кредитори шукають нового партнера, який зумів би вивести південнокорейського виробника з кризи. За останніми даними, на марку SsangYong (СсангЙонг) претендують шість компаній, серед яких Mahindra & Mahindra (Махіндра & Махіндра), альянс Renault-Nissan (Рено-Нісан), а також індійська група Ruia (Руйя).

Для Renault-Nissan (Рено-Нісан) марка SsangYong (СсангЙонг) цікава насамперед через те, що завдяки їй альянс зможе зміцнити свої позиції на ринку Південної Кореї. Крім того, Nissan (Нісан) не виключає можливості випуску на заводах SsangYong (СсангЙонг) власних машин для ринків Азії і для Росії.

Тим часом, автомобілі SsangYong (СсангЙонг) зараз продаються на всіх ключових ринках світу — в Південній і Північній Америці, в Азії, Африці, на Близькому Сході, в Європі.

У 2008 році SsangYong (СсангЙонг) реалізував трохи більше 92 тисяч машин, а в минулому році — трохи більше 30 тисяч машин.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Названий самий продаваний смартфон 2017 року

11 травня 2017, 17:57

«Євробачення» продало квитки на неіснуючі місця

30 квітня 2017, 17:18

Останні новини за сьогодні: