Новини / Бізнес / Крюківському заводу замовили бориспільські електрички
5 грудня 2013, 17:32
Розмір шрифта: А А А

Крюківському заводу замовили бориспільські електрички

Крюківському заводу замовили бориспільські електрички, Крюківський вагонобудівний завод, аеропорт Бориспіль, швидкісна електричка, пасажир
Крюківському заводу замовили бориспільські електрички

Потяги будуть випускати з китайських комплектуючих.

Крюківський вагонобудівний завод випустить потяги для національного проекту «Повітряний проект», який передбачає запуск швидкісного залізничного сполучення між Києвом і аеропортом «Бориспіль».

Про це повідомляє прес-служба Держнацпроекту з посиланням на підписану в четвер угоду між ДП «Нацпроект «Повітряний експрес» та китайською корпорацією СМСЕС (підрядник будівництва).

»Потяги виготовить Крюківський вагонобудівний завод «у кооперації з китайськими партнерами», — уточнюється в повідомленні. У виробництві планується використовувати як українські, так і китайські комплектуючі. Більш докладної інформації поки що немає.

Нагадаємо, першу символічну милицю, що означала початок здійснення нацпроекту «Повітряний експрес», була забита ще в кінці 2011 року. Однак після цього будівництво зупинилось. Глава Держнацпроекту Владислав Каськів прогнозує, що перші пасажири зможуть скористатися новою залізничною гілкою на початку 2015 року.

Поїзд курсуватиме за маршрутом «Бориспіль» — Дарницький вокзал — Видубичі — Центральний залізничний вокзал. Час в дорозі приблизно 40 хвилин. Експреси будуть складатися з чотирьох вагонів і зможуть перевозити 500 пасажирів. Фінансує проект Китай.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: