Новини / Бізнес / Boeing запатентувала силове поле
26 березня 2015, 20:28
Розмір шрифта: А А А

Boeing запатентувала силове поле

Boeing запатентувала силове поле, boeing, патент, силове поле, технологія
Boeing запатентувала силове поле

Американська компанія Boeing запатентувала технологію, яка до сьогоднішнього дня вважалася долею науково-фантастичних романів — систему силового поля, здатного захистити від вибухової хвилі різні об‘єкти, в тому числі будівлі, автомобілі або літаки.
Про це повідомляється на сайті патентного бюро США, передає ТАСС.
За принципом роботи винахід Boeing нагадує енергетичні щити, які знайомі багатьом фільмам кіносаги «Зоряні війни». Спеціальний датчик виявляє джерело вибуху, після чого в справу вступає дуговий електромагнітний генератор поля. За допомогою лазерів, електрики і мікрохвильового випромінювання система іонізує невелику ділянку повітря і створює плазмове поле на шляху вибухової хвилі.
«Дана технологія дозволить знизити енергію ударної хвилі за рахунок створення на її шляху особливого середовища, яка відобразить, преломить, поглине і відхилить, принаймні її частина», — йдеться в тексті документа ліцензії.
Такий «щит» теоретично вбереже від самих потужних коливань повітря, але не від куль або осколків розірвався поруч снаряда. Не вийде і постійно утримувати навколо об’єкта захисний кокон». Справа в тому, що під час роботи системи відбувається сильне нагрівання повітря. Крім іншого, силове поле ще і відображає світло, позбавляючи огляду всіх, хто перебуває всередині плазмового укриття.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Позбавтеся від свого смартфона

27 березня 2017, 09:09

Гнучкі смартфони можуть з'явитися вже в наступному році

15 березня 2017, 18:05

Останні новини за сьогодні: