Новини / Бізнес / Запорізький автозавод запустить виробництво нових автобусів
23 жовтня 2019, 15:03
Розмір шрифта: А А А

Запорізький автозавод запустить виробництво нових автобусів

Запорізький автозавод запустить виробництво нових автобусів, Запорізький автомобілебудівний завод, автобус, виробництво приміських автобусів
Запорізький автозавод запустить виробництво нових автобусів

Запорізький автомобілебудівний завод (АТ «ЗАЗ») в кінці 2019 року має намір почати виробництво приміських автобусів малого класу А09 на шасі Mercedes-Benz. Про це повідомив прес-секретар корпорації Дмитро Скляренко.

«Це перша модель автобуса на такому шасі, і в даний час йде процес його сертифікації, після чого буде розпочато виробництво, намічене на грудень 2019 року», — заявив Скляренко.

Автобус пасажиромісткістю 36 чоловік оснащується двигуном Mercedes-Benz 4D34i робочим об‘ємом 3,9 л екологічного класу Євро 5.

«Обсяги виробництва цієї моделі автобуса залежатимуть від кон’юнктури ринку, законодавчих та економічних чинників», — зазначив Скляренко.

У 2019 також буде виготовлений і сертифікований перший зразок автобуса А18 (12-метровий низькопідлоговий міський автобус пасажиромісткістю 104 людини, в тому числі 29 сидячих місць).

«Ця модель замовлена ??польським партнером ЗАЗ, і після поставки в Польщу першого автобуса з метою перевірки його характеристик завод розраховує на серійний замовлення. Сподіваємося, що для ринку України він також буде цікавий», — відзначили в прес-службі ЗАЗ.

В даний час на потужностях ЗАЗу випускаються автобуси різних модифікацій: крім А08 пасажиромісткістю 28 чоловік, це, зокрема, міський низькопідлоговий автобус А10 пасажиромісткістю 60 осіб (де 28 сидячих місць і 1 місце передбачено для людей з обмеженими можливостями).

У виробництві автобусів використовуються агрегати, матеріали та комплектуючі українських виробників, країн ЄС, Туреччини, Індії, Білорусі, а також компоненти власного виробництва

В цілому в даний час потужності автобусного виробництва завантажені на 25%. У той же час конвеєрні лінії, де випускалися легкові автомобілі, законсервовані, а потужності з виробництва автокомпонентів використовуються на 15%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці відвертаються від «ЗАЗ»

4 березня 2017, 16:28

Останні новини за сьогодні: