Новини / Бізнес / Медики закликали заборонити рекламу McDonald’s і Coca Cola на Олімпіаді у Лондоні
18 квітня 2012, 12:45
Розмір шрифта: А А А

Медики закликали заборонити рекламу McDonald’s і Coca Cola на Олімпіаді у Лондоні

Медики закликали заборонити рекламу McDonald’s і Coca Cola на Олімпіаді у Лондоні, Олімпійські ігри, Великобританія, реклама, McDonald's, Coca Cola, спонсорство
Медики закликали заборонити рекламу McDonald’s і Coca Cola на Олімпіаді у Лондоні

Віце-президент Академії медичних королівських коледжів професор Теренс Стівенсон заявив про необхідність заборонити рекламу McDonald's і Coca Cola на Олімпійських іграх. Як повідомляє журнал The Marketing, заборонити її потрібно, тому що ці компанії виробляють продукти, шкідливі для здоров‘я.

Академія об’єднує близько 200 тис. медичних фахівців Великобританії, її діяльність спрямована на пропаганду здорового харчування і, зокрема, на боротьбу з дитячим ожирінням.

McDonald's є одним з найбільших спонсорів Міжнародного олімпійського комітету. На Літній Олімпіади у Лондоні в 2012 році він отримав ексклюзивне право на розміщення свого логотипу на упаковках їжі для мешканців Олімпійського селища. Також на його території до Олімпіади буде побудовано найбільший ресторан мережі.

Coca-Cola також належить до найбільших спонсорів МОК і традиційно забезпечує своїми напоями жителів Олімпійського селища. Представники компанії у відповідь на заяву Академії заперечили, що без спонсорських грошей «таких компаній, як Coca-Cola» Олімпійський комітет не зміг би організувати присутність спортсменів на змаганнях.

Організації Великобританії все частіше пропонують обмежити пропаганду нездорового харчування. У березні 2012 року у Шотландії був прийнятий законопроект, що забороняє рекламу фаст-фуду і жирної та солодкої їжі до 9 вечора, щоб уберегти дітей від перегляду подібної реклами. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Порошенко сьогодні відвідає Великобританію

18 квітня 2017, 09:10

Останні новини за сьогодні: