Новини / Бізнес / Ігор Стефурак запустив онлайн-спільнота для засновників стартапів
10 червня 2016, 10:48
Розмір шрифта: А А А

Ігор Стефурак запустив онлайн-спільнота для засновників стартапів

Ігор Стефурак запустив онлайн-спільнота для засновників стартапів, Ігор Стефурак, стартап, Засновники, онлайн-спільнота, інвестиції, Workcelerator
Ігор Стефурак запустив онлайн-спільнота для засновників стартапів

Засновник Workcelerator Ігор Стефурак сьогодні запустив «Стартаплевел» — онлайн-спільноту для засновників стартапів. Це сайт з відповідями на питання і з контентом про запуск стартапів, побудову бізнес-моделі, пошук користувачів, отримання інвестицій, формування команди, юридичні моменти і ін. На питання засновників відповідають інші підприємці, інвестори та експерти і т.д.

Як Ігор розповів AIN.UA, основною метою такого проекту було допомогти засновникам в запуску і роботі над стартапом. «99,7% стартапів закриваються в перший рік. Запускати проект з такою статистикою можна двома шляхами: fail fast або ітераціями. Я заснував це співтовариство тому, що кожен день доводиться відповідати на ті ж самі питання засновників, які перебувають на ранній стадії», — говорить він.

Якийсь час сайт працював в закритому режимі, його засновник спеціально обмежив зростання бази користувачів, щоб експериментувати з контентом. Перші користувачі приходили за попередніми заявками, розсилці, з каналу в Telegram. Сьогодні сайт заробив в режимі відкритого доступу.

Без аккаунта на сайті користувачі можуть читати контент, але не можуть публікувати власні питання і відповіді. Можна зареєструватися безкоштовно: додати питання, яке ще не задавали, і отримати аккаунт на півроку. Або ж можна сплатити внесок в 300 грн / рік (в липні вартість підніметься до 400 грн / рік).

Через два місяці після запуску в закритому режимі на сайті — 80 учасників, 65 тем і 270 відповідей. 15 учасників завели акаунт, оплативши внесок. Тиждень тому на сайті публікували першу AMA-сесію (стандартна практика на Reddit, коли гостю можна ставити будь-які питання), її гостем став співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк. Вона відкрита для питань протягом червня.

Критичною масою для розвитку громади Ігор вважає набір 300 учасників, які крім питань і AMA-сесій будуть створювати свій контент, писати про свої підходи, експерименти і т.д. Через два тижні буде анонсована ще одна AMA — цього разу з інвестором.

Цікаво, що це не перший проект Ігоря, який він запустив, не написавши жодного рядка коду. Спільнота працює на Wordpress, туди інтегровані кілька безкоштовних сервісів: прийом заявок за допомогою Typeform, стеження за активністю користувачів — Intercom, автоматичні повідомлення авторам питань про нові відповіді — Sendgrid, прийом платежів — Liqpay. Детальніше про те, як можна готувати проекти до запуску, взагалі не програмуючи, Ігор пізніше розповість у колонці на АIN.UA.

Нагадаємо, в жовтні минулого року співробітник бізнес-інкубатора GrowthUP Ігор Стефурак запустив власний проект Workcelerator — сервіс з пошуку вакансій для роботи і стажування в стартапи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: