Новини / Бізнес / Кияни запустили анонімний чат-месенджер Nod для iOS і відразу потрапили на Product Hunt
23 липня 2015, 09:44
Розмір шрифта: А А А

Кияни запустили анонімний чат-месенджер Nod для iOS і відразу потрапили на Product Hunt

Кияни запустили анонімний чат-месенджер Nod для iOS і відразу потрапили на Product Hunt, чат-менеджер Nod, Product Hunt, додаток, анонімне спілкування
Кияни запустили анонімний чат-месенджер Nod для iOS і відразу потрапили на Product Hunt

У «апсторе» з’явився новий захоплюючий додаток, що відповідає відразу двом дуже затребуваним на сьогодні критеріям – це повідомлення і анонімність.

Nod являє собою месенджер, за допомогою якого можна спілкуватися з незнайомими людьми в радіусі 2,5 км, не розкриваючи свою особистість. Створили Nod двоє киян – Дмитро Пилипенко та Артем Почепетський. Примітно, що в перші ж дні після запуску додаток потрапив на головну сторінку Product Hunt і отримав багато позитивних відгуків від спільноти.

Насамперед Nod здійснює пошук пристроїв поблизу і повідомляє, як багато Nod-юзерів вас оточують. Ви можете надіслати анонімне повідомлення і спілкуватися з ними в режимі чату. Для цього не потрібно реєструватися або вносити будь-які дані про себе: ви – це ваш пристрій. Імен у Nod немає так само, як і в Secret.

Поки додаток доступний тільки для iOS-пристроїв. Як повідомив AIN.UA Артем Почепецький, поки розробники не планують робити версію для Android – чи варто в неї інвестувати, стане зрозуміло, коли команда отримає перші результати з iOS.

На думку розробників, анонімне спілкування між незнайомцями – це відсутня ланка в сегменті онлайн-комунікацій. «Перебуваючи в натовпі, єдина можливість звернути на себе увагу людей – закричати як божевільний. Додаток дає можливість достукатися до людини, з якою ви незнайомі – ні в офлайні, ні в онлайні», – коментують творці Nod.

«Сьогодні всі комунікації, які ви здійснюєте/отримуєте, відбуваються всередині вашого соціального кола. Це перестало бути цікавим і хвилюючим. Ми вважаємо, що в цьому криються великі можливості і хочемо змінити правила обміну повідомленнями в діджитал-просторі своїм анонімним месенджером», – пояснюють в команді Nod.

Співзасновник Nod Артем Почепецький вже має досвід запуску мобільних додатків. Раніше він створив клавіатуру для iPhone з «гарячими клавішами» OftenType. Він також є співзасновником стартапу Hashtago.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Позбавтеся від свого смартфона

27 березня 2017, 09:09

Компанія чи додаток: в ЄС намагаються визначити статус Uber

4 грудня 2016, 14:31

Останні новини за сьогодні: