Новини / Бізнес / В уанеті запустили онлайн-сервіс для перекладу текстів і субтитрів українською
22 вересня 2016, 09:35
Розмір шрифта: А А А

В уанеті запустили онлайн-сервіс для перекладу текстів і субтитрів українською

В уанеті запустили онлайн-сервіс для перекладу текстів і субтитрів українською, Уанет, переклад текстів, українська мова, субтитри
В уанеті запустили онлайн-сервіс для перекладу текстів і субтитрів українською

Днями Дмитро Андреєв, засновник проекту Alpha Centauri, що займається перекладом і озвученням пізнавальних роликів, запустив проект «Паляниця». Це онлайн-сервіс для колективного перекладу текстів статей, субтитрів до серіалів та іншого контенту українською мовою. Поки що сервіс – в беті, його засновник закликав Facebook-спільноту реєструватися і тестувати його роботу.

Суть роботи сервісу проста: будь-який користувач може додати текст, який він хоче перекласти, а всі бажаючі приєднуються до процесу перекладу. Так можна перекладати українською мовою серії улюблених серіалів, відео з YouTube тощо. Основна мета, за словами Дмитра, – підтримати і стимулювати розвиток україномовного контенту.

«Людей, які бажають перекладати і читати рідною мовою, дуже багато. Однак часто у них немає часу цим займатися, немає інструменту, який дозволяє вносити свою крихту в загальну справу. Я хочу надати їм такий інструмент», – говорить він.

Дмитро займається перекладом і озвученням наукових роликів російською та українською мовами, і у нього народилася ідея створити таке віртуальне місце, куди в буквальному сенсі можна буде відправити всіх обурених якістю або кількістю україномовних відео або текстів.

«Хочете – допомагайте нам перекладати, хочете – оцінюйте переклади інших! Тільки не сидіть склавши руки в очікуванні того, що якісний контент сам вас знайде», – говорить він.

Проект працює на движку колись дуже популярного сервісу перекладу серіалів та іншого контенту «Нотабеноїд». Сам сервіс зіткнувся з проблемами від правовласників, але його автор виклав код на GitHub і дозволив використовувати іншим розробникам.

Про те, як працює сервіс, можна почитати на сайті. У майбутньому автор сервісу планує максимально інтегрувати його з україномовним Facebook, додати можливість логінитися через соцмережі тощо.

Нагадаємо, в серпні соціальна мережа «ВКонтакте» оголосила про те, що тепер користувачі зможуть налаштувати свій інтерфейс не тільки українською, але і кількома діалектами української мови.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: