Новини / Бізнес / В Україні запустили сайт про вільну торгівлю з Канадою
16 березня 2017, 08:19
Розмір шрифта: А А А

В Україні запустили сайт про вільну торгівлю з Канадою

В Україні запустили сайт про вільну торгівлю з Канадою, Канада, Україна, зона вільної торгівлі, інтернет-сайт
В Україні запустили сайт про вільну торгівлю з Канадою

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій запустив сайт, присвячений вільній торгівлі та економічному співробітництву між Україною і Канадою.
Відвідати веб-ресурс можна за посиланням https://cutisproject.org/.

Окрім новин на сайті будуть публікуватися свіжі можливості для виходу на канадський ринок, інтерв‘ю з експертами, інформація щодо подій для експортерів, історії успіху українського малого та середнього бізнесу в Канаді, а також аналітичні статті для експортерів.

Діяльність канадсько-українського проекту CUTIS спрямована на зменшення рівня бідності в Україні і підвищення сталого економічного розвитку шляхом збільшення українського експорту до Канади і заохочення інвестицій з Канади в Україну.

Для забезпечення максимального впливу проект буде спрямований на підтримку українських малих і середніх підприємств, надаючи пріоритетність бізнесу, керованого жінками, з метою успішного експорту до Канади і залучення канадських інвестицій. Проект надаватиме технічну допомогу у п’яти пріоритетних сферах торгівлі та інвестицій, а також підтримувати розвиток ділових зв‘язків між Україною та Канадою та впровадження Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною .
CUTIS — п’ятирічний канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій, який фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Проект розпочав свою діяльність у лютому 2016 р. і триватиме до лютого 2021 р. Проект тісно співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а також Офісом по просуванню експорту при Мінекономіки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: