Новини / Бізнес / Як українці заробляють на каві
23 січня 2017, 12:40
Розмір шрифта: А А А

Як українці заробляють на каві

Як українці заробляють на каві, кава, бізнес, заробіток, українці
Як українці заробляють на каві

Більшість людей починають ранок з чашки ароматної кави, українці — не виняток. Кава – гарний спосіб не лише збадьоритися, а й непогано заробити.

Журналісти каналу «2 + 2" дізналися, як будують кавовий бізнес в Україні та скільки можна заробити на цьому напої.

Багато українських підприємців перейняли ідею з інших країн, і тепер ми бачимо чи не на кожній вулиці міста так звані кавомашини – автівки, переобладнані під пересувний кавоагрегат.

Так, приміром, Віктор Шеременко вже п‘ять років заробляє на життя саме на каві. Щоб започаткувати цей бізнес, він продав власне авто і придбав такий «кавомобіль».

Проте все починається далеко не з машини.

Головним елементом тут є кавові зерна, які не ростуть у нашій країні. Проте винахідливі підприємці знають, як і де дістати зерна та як їх правильно реалізовувати.

»Зелені зерна купують у Європі у так званих трейдерів, які купують плоди у фермерів «кавового поясу» планети", — повідомляють журналісти.

Зелені плоди закуповують в Ефіопії, Танзанії, Колумбії та найбільше в Бразилії. Потім, вже в Україні, каву обсмажують: сьогодні існує близько 500 українських компаній, які займаються обсмажуванням кави.

Багато українців сумніваються у якості напою із мобільних кав’ярень. Зокрема, чи якісну воду використовують. За словами фахівців, слід звертати увагу передусім на чистоту кавомашини.

Цього року українці будуть вперше представляти своє вміння варити каву на фестивалі кави в Будапешті. Також зараз активно відкривають українські філії в Європі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Останні новини за сьогодні: