Новини / Бізнес / «Епіцентр» завершив угоду з купівлі «Нової лінії»
31 жовтня 2013, 18:22
Розмір шрифта: А А А

«Епіцентр» завершив угоду з купівлі «Нової лінії»

«Епіцентр» завершив угоду з купівлі «Нової лінії», Епіцентр, мережа супермаркетів, пакет акцій, Нова Лінія
«Епіцентр» завершив угоду з купівлі «Нової лінії»

Найбільша мережа будівельних супермаркетів «Епіцентр» завершила операцію з купівлі котрольного пакету акцій свого конкурента, мережі супермаркетів «Нова лінія» і призначив нового гендиректора. Про це повідомляє компанія Dragon Capital Investments Limited, яка проводила операцію.
Покупцем виступило ПАТ «ЗНВКІФ «Оферент», яке входить в групу компаній «Епіцентр».
«На позачергових зборах акціонерів ЗАТ «Нова Лінія» було прийнято рішення про зміну членів наглядової ради компанії, а також затверджено в новій редакції Статут та внутрішні положення компанії», — наголошується в повідомленні.
З 1 листопада 2013 р. зміниться виконавчий апарат компанії. Так, генеральним директором замість Євгена Баранова призначений Борис Артарі-Колумб, який раніше обіймав посаду регіонального директора «Епіцентру».
«Ми задоволені результатом своєї інвестиції в «Нову Лінію», — коментує угоду Томаш Фіала, управляючий директор інвестиційної компанії Dragon Capital.
На даному етапі ми прийшли до висновку, що подальший ріст і розвиток компанії будуть найбільш ефективні в руках стратегічного інвестора. Хочу подякувати всій команді Нової Лінії за виконану роботу і побажати всім подальших успіхів і досягнень, — повідомив він.
Для нас придбання Нової Лінії — наступний виток стратегічного розвитку нашого бізнесу, — говорить Юрій Симоненко, представник покупця. — Ми впевнені, що це зміцнить лідируючі позиції групи „Епіцентр“ на ринку DIY-рітейлу, дозволить посилитися у новому форматі і створить всі умови для повного задоволення потреб покупців».
Нагадаємо, власниками «Епіцентру» є народний депутат від Партії регіонів Олександр Герега і його дружина, секретар Київради Галина.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Власник Райффайзен Банку Аваль не знизить частку нижче 67%

27 листопада 2015, 11:12

Останні новини за сьогодні: